Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése szinte...

Szüzesség elvesztése szinte észrevétlenül?

Figyelt kérdés

20 éves barátnőmmel szeretném csinálni (20/f vagyok)

nagyon romantikus alkat

hosszas előjáték után lassan tegyem be neki?

ha nagyon nem tetszik neki, ne erőltessem? nem lenne jobb egy hirtelen mozdulattal belenyomni? persze hosszan előjáték, síkosítás után...

nem szeretnék neki fájdalmat okozni.


és ő a szűz nem én...


2010. júl. 5. 00:48
 1/9 anonim válasza:
100%
mindenképp lassan és óvatosan csináld. mikor elvesztettem, velem is finomkodtak. fájt egy kicsit, és úgy gondoltam, hogy jobb lett volna, ha hirtelen dugja belém, de visszagondolva jobb volt így.
2010. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem te vagy a szűz mi? Én meg Lakodalmas Mózes vagyok.

Amúgy szerintem magadtól is rájössz, hogy nem éppen optimális egy hirtelen mozdulattal benyomni egy szűz csajnak. 43/F


Lakodalmas Mózes

2010. júl. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak még nem voltam szűz lánnyal...
2010. júl. 5. 00:52
 4/9 anonim válasza:
20%
Honnan az ördögből akasztottál te le manapság egy 20 éves szüzet? Mond azt neki, hogy örüljön, hogy rászántad magad és, hogy ezután nem nézhet több szappanóperát...
2010. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"nem lenne jobb egy hirtelen mozdulattal belenyomni?"


Hát, ha akkora büdös pofont akarsz kapni, hogy a fal adja a másikat, nyugodtan próbáld meg. Még hosszas előjáték után sem kellemes az első szexnél ez a módszer.

2010. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

utolsón szakadtam :D

de amúgy tényleg csak óvatosan :)

2010. júl. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

csak lassan :D, Tényleg nem jó ötlet ha gyorsan próbálkozol...lehet h a végén még neked is jobban fog tetszeni..

24\L

2010. júl. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen csak lassan :P
2010. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát ha szereted akkor neakard h fájjon neki! Ugyh ahogyan atöbbiek is irták csak lassan és lazán :)

15/L

2010. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!