Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon miert kesik a mensim?

Vajon miert kesik a mensim?

Figyelt kérdés
mar ket napot kesik.csinaltam ket tesztet es mind a ketto negativ lett.mi lehet az oka?
2010. júl. 4. 13:27
 1/7 Timi: ) ***** válasza:

belefér 2 nap simán,lehet elszámoltad,stresszes vagy,idegeskedtél,felfáztál,izgultál valami miatt,hormonok bármi: ) sok minden befolyásolja,még a betegség is ha pl. megvagy fázva...

: )

Nyugi

2010. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is késett most. De jó lenne tudni hány éves vagy, mert lehet, hogy még nem is állt be rendesen. 16/L
2010. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem múltkor 2 hetet késett. bár eléggé stresszes voltam akkor. és szerencsére terhességi tesztre nem volt szükségem mert szűz vagyok :P

szóval ne aggódj. ha késik nem jelenti röktön azt, hogy terhes vagy.

lehetsz csak stresszes, megfázhattál, görcsölsz valamin.

rengeteg minden befolyásolhatja a mensit. szóval nyugi :)

L/18

2010. júl. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 eves vok.csak nekem meg nm kesett
2010. júl. 4. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
16 éves vagy. teljesen normális, hogy még késik. ne aggódj :) kamaszkor végére beállnak a hormonjaid :) és a mensi is rendszeres lesz :)
2010. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van akinek még 30 évesen sem rendszeres a menzesze. Nincs miért aggódnod. Persze csak ha nem szexeltél gumi nélkül.
2010. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha párnapot késik az természetes, de ha nagyobb szakaszban késik, akkor mgé nem állt be a hormon háztartásod, idővel javul, ha nem elkell menni nőgyógyászhoz.
2010. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!