Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves srác vagyok, h nyomjam...

Mate027 kérdése:

15 éves srác vagyok, h nyomjam be egy szűz lánynak? Nem ara vagyok kiváncsi h kicsi vagyok még hozá, hanem h hogyan?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 15:37
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Szerintem hülye aki viccet csinál ebből…

Legyél romantikus (gyertya, rózsaszirom stb) csókolgasd, izgasd fel rendesen. Előfordulhat, hogy nem lesz olyan nedves, ha nem sikerül, akkor síkosító, vagy nyálazd be, az tuti segít. Én az óvszert kezdésként nem ajánlom, szerintem nem elég síkos, de utána mindenképpen húzzatok. Ezután lassan tedd be neki, de ha még nem ujjaztad eddig, akkor itt lenne az ideje hogy elkezd, akár napokkal hamarabb. Mielőtt beteszed neki, ujjazd, hogy szokja, utána lassan tedd be, és ha nem jó neki azt úgyis látod majd rajta.

Sok sikert kívánok hozzá!:)

2010. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
de most komolyan, hány éves a lányka?
2010. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
15 a csaj is.
2010. júl. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
15:D
2010. júl. 1. 11:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!