Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok, a barátom...

15 éves lány vagyok, a barátom nemsokára 19 éves lesz. Egy ideje tervezem hogy lefekszek vele, ő régebben már párszor bepróbálkozot, de mindig elutasítottam szegénykémet. Szerintetek örűlne neki ha most én hoznám fel a témát?

Figyelt kérdés
Lassan 5 hónapja vagyunk együt. a Barátom nagyon szeret, megértő...
2010. jún. 11. 00:18
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
úgy értem h csakis gumival, a barátom is mondta h csak gumival nem akar még családot:D
2010. jún. 14. 14:21
 22/26 anonim válasza:
pedig cigányéknál igenis pulyátkell ilyenkor csinálni.amennyibe nemvagy cigó használj gumit.amúgy szerintem még korai.:)
2010. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány!!!!


Alap h védekezünk xD

2010. jún. 30. 09:09
 24/26 anonim válasza:
Ha biztos vagy benne,hogy akarod tedd meg!Vedekezz!Es ugyelj arra,hogy ne verjen at a baratod!Mert megtortenhet,hogy utana kidob!
2010. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Kerlek te csaj irj nekem egy emailt mert szeretnek neked mondani valamit!!De nem szeretnem masok elott mondani!Koszonom:*
2010. júl. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
egyet értek a harmadikkal majd ráér esküvő után!
2013. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!