Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy nagyon fontos kérdés...

Egy nagyon fontos kérdés számomra?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves vagyok és a bnőmmel fentvoltunk nálunk. Csókolóztunk és nagyon beindultam rá és a péniszemből egy kevés szintelen folyadék jött ki nemtudom mivolt az és az baj? Vagy esetleg baj ha ugy dugom be a punciba?????????
2010. máj. 24. 17:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

jó tényleg van benne egy kicsi de r..adt kicsi esély van rá hogy terhes legyen

16/F

2010. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
MINDENKI HÜLYE RAJTAM KÍVŰL!Ha bedugod neki enm lesz terhes ha nem veszed ki mikor elsülsz akkor se ;)
2010. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
0%
Az előváladék volt.Nem hiszem h ettől terhes lehet.
2010. máj. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
nem lesz terhes.
2010. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
az előváladékban vann életképes sperma és kicsi az esélye de lehet terhes... de azért nyugodtan sexeljetek gumi nélkül majd mikor a csajod abortuszon fekszik akkor majd megtanulod hogy mitől lehet meg mitől nem... 18/L
2010. máj. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
hülye válaszok netovábbja... -.-" (jó lehet van benne igazság de nem kéne túlozni)
2010. máj. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Te jó isten mostmár értem hogy miért van ezen az oldalon ennyire sok kérdés hogy "terhes vagyok?"

Előváladék volt, és IGEN lehet terhes, mivel az előváladékban is előfordulhatnak spermák!!!

Kevés az esélye, DE megtörténhet!

Védekezetek, ha 17 évesen nem akarsz apa lenni!

2010. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

hmm..

én ugy gondolom h egy kis 12év körüli srác irta és azér irta hogy 17 higy ne szojuk le mégjoban..

szánalom - . -

2010. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
végre valaki normálisan leírta
2010. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Nemá ne legetek gyíkok!!!

Ettől simán terhes lehet...ha nem hiszed guglizz rá.

Bírom mikor a vak vezeti a világtalant. 16 évesen lefogadom mindent tudsz.

De azért elárulom azt is hogy pl a fogamzásgátló annyira befolyásolja a hüvelyflórát hogy akár fertőzést okozhat a hímtagban. Persze embere válogatja de hidd el nem kellemes egy 1 hónapos antibiotikum kúra. Használj gumit.Mindenképp. 21F

2010. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!