Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » E-mailben megírhatom a barátom...

E-mailben megírhatom a barátomnak, hogy szűz vagyok vagy inkább személyesen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 22. 08:31
1 2
 11/14 anonim válasza:

Egy: mindenképp személyesen, ez nem fészbúk meg hasonlók-téma!!!


Kettő: Miért akarod ezt így pacekba közölni vele??? Majd ha rá akartok csúszni a témára, szólsz neki, és érezze magát k*rvára megtisztelve, hogy neki ajándékozod!

2010. máj. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Szerintem akkor MONDD meg ha a helyzet úgy alakul... (Annak semmi értelme ha egyszercsak minden előzmény nélkül megmondod.

- Milyen szép csillagos az ég

- Igen. De én még szűz vagyok! Ugye milyen hülyén hangzik a nem megfelelő "környezetben")

2010. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
szerintem is akkor mondd meg neki, ha a helyzet úgy adja. pl rákérdez vagy ilyen témáról beszéltek. meg, hogy e-mail, nem e-mail. hát e-mailben csak akkor, ha mondjuk távkapcsolat s leveleztek s egyszer pont rákérdezne, de ha nem ez a helyzet, akkor inkább élőben.
2010. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szemelyesen mondd meg... ez egy fontos tenyezo amit nem lehet e-mailban kozleni
2010. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!