Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen veszítettétek el...

Hány évesen veszítettétek el a szüzességeteket, és hogy történt (megismerkedtünk, lementünk a partra, utána be a szobába, stb, kb. ilyen válaszokat várok)?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 15:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én úgy jöttem össze a barátommal h a bnőmmel járt aki megcsalta és rengeteget találkoztam a sráccal, nem azért h elhódídtsam a csajtól egyszerűen nagyon boldogok voltunk együtt , és sok midnne ben segítettem neki, aztán azt mondta belém szeretett és vizipipázásnál, mikor átadta a füstöt megcsókolt...összejöttünk, és boldogok vagyunk együtt, rá két hónapra lefeküdtem vele, nem azért mert nekem csak ennyire kell stb, egyszerűen már úgy áreztem h felkészültem testileg, lelkileg és egyszerűen amikor nála aludtam csak úgy megtörtént, semmi tervezés semmi csak úgy jött és kész, nem bántam meg....
2010. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!