Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kezdeményezzek 2?

Hogyan kezdeményezzek 2?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal már 4 hónapja vagyunk együtt. Ő 19 én 16 és még szűz vagyok.

Nem rég majdnem eljutottunk odáig, úgy éreztem akarom, de le kellett mennie(szülei miatt:S) és mikor vissza jött valami más lett.:/ Azóta meg mintha más lenne ő is meg én is. Kezdeményezni nem merek, mert idegen még a dolog..:/ Mit tegyek?

A bunkó hozzászólásaitokat tartsátok meg magatoknak;)


2010. máj. 16. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Megkellene vele beszélned, hogy már szeretnéd és stb stb.

Rákell készülni nem csak úgy hogy a helyzet adja.

2010. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pattanj az olebe! :D
2010. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira biztos lennél a dolgodban, nem lenne ez kérdés. Lehet, hogy azt gondolod, akarod, de legmélyen benned még a gát. Én egy évig húztam a dolgot a barátommal, mert akkorra lettünk kész (persze főleg rajtam múlt), és már 20on felül voltunk pedig mind2en! Szóval vannak ilyen lassabban érők is, de ne gondold, hogy sürget az idő. Plusz örömet szerezhetsz a barátodnak más módon is, a lelkiismereted ezzel ne terheld:D 21L
2010. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem fura h ő 19 évesen nem fektetett még le:S becsülendő..
2010. máj. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hát szerintem használd ki azt h nő vagy. A barátod valószínűleg kíván téged csak mivel te kisebb vagy nála ezért nem mer próbálkozni.Én tudatnám vele h akarom a dolgot. am.:kezj el smárolni vele közeledj az ágy felé kezdd el vetkőztetni stb. tudod mint a fimekben :D
2010. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon merem ezeket, de tudom hogy nem lenne gáz meg semmi:/
2010. máj. 17. 10:53
 7/8 anonim válasza:
az előbbi válaszal értek egyet merd megcsinálni a pasid biztos nemfog ellenezni!:)
2010. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:) amint lesz alkalmam próbálkozok:)
2010. máj. 17. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!