Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy kezdeményezzek anyuval...

Hogy kezdeményezzek anyuval egy bizalmas megértésre váró párbeszédet?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok a páromal eggyüt.8.os vagyok ő nállam 2 évvel időseb.Tudom-tudom most elgondolkoztok hogy mit akarokén meg balbal,de eznem ígyvan... A koromnál érettebnek és okosbnak érzem magam és szeretnénk már a fiuval szeretkezni viszont anyuval valahogy megakarom beszélni a dolgot mindenképpen.Csak sose tudom hogy hozzam fel a témát,mert valahogy eltereli a témát vagy valami ilyesmi.

Arra is gondoltam hogy 19.én ugyis lesz ballagásom és eljön akkor a barátom elvileg:) Aznap este itt aludhatnak (ha nem történne meg a dolog) akkor is jólenne ha ottlenne velem értitek?


Előre is kösz a válaszokat és a megértést is. :)


2009. jún. 6. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék mondani, biztos nem fog tetszeni, de mindenki érettebbnek és okosabb érzi magát a koránál ilyenkor... Én is tudom, voltam ennyi idős...
2009. jún. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát kihogy gondolja.

És valami segítő szó?Vagy valami hasonló????

2009. jún. 6. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kezd úgy,hogy "anyu szeretnék veled bezsélgetni egy picit,bizalmasabb dolgokról.."

ha tudja,hgy van barátod akkor könnyebb lesz.Mondd el neki,hogy szeretnéd,ha a barátod lemehetne hozzátok a ballagás napján,mert nagyon örülnél neki,ha vele elhetnél aznap.Aztán próbáld meg a szexre terelni a szót.Bár én várnék még a helyedben,de ez a te döntésed.Mondd el,hogy felkészültnek érzed magad és bízol a barátodban,hogy lefeküdj vele.Beszélj vele a védekezésről is ,hogy lássa emnynire érett gondolkodol.Jegyezd meg,h nem szeretnéd elkapkodni,de már vágysz rá.Tudasd vele,hogy nem csak azért akarod,h lemenjem hozzátok,hogy lefeküdj vele,hanem mert vele akarsz lenni.

Sok siekrt:)


16/l

2009. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
terj vissza a temara 4 ev mulva, addig meg tenyleg okosabb es erettebb leszel mint most-hidd el nem gosnoszsagbol mondom.
2009. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elsieted a szexet. Tudom, én is voltam 14 éves, és mindenre érettnek éreztem magamat, szexre, férfira, gyerekre, mindenre. De ez csak ez érzés volt, nem pedig TÉNY, és ez a te esetedben is így van. Csak egy érzés, hogy készen állsz rá, na meg vágyad van rá, de ettől még az a tény - a tapasztalatok tükrében -, hogy ez a kor még fiatal a nemi élet elkezdéséhez. Lelkileg is - és testileg is. A nemi szerveid és a hormonszinted még alakulnak, hiába érzed úgy, hogy már készen vannak és kifejlődtek. Ahhoz, hogy igazán jó legyen, mér várni kell, érni kell testben és fejben is.


Nagyon örülök, hogy szeretnél erről anyukáddal beszélni. Nem ismerem anyukádat, lehet, hogy ő nagyobb zavarban lesz, mint te (az enyémmel így volt). Kezdheted azzal, hogy a barátodról beszélsz: mit érzel iránta, neki mi a véleménye róla, ilyesmik. És aztán tereled a szót a szexre.


Lehet, hogy nem fog tetszeni, amit mond, mint ahogy az is lehet, hogy most se tetszik, amit mi itt írunk neked. De mindannyian voltunk már 14 évesek, tudjuk, mivel jár ez, és a tapasztalat beszél belőlünk. Járjatok egymással, csókolózzatok sokat, beszélgessetek még többet, töltsetrek sok időt egymás társaságában. A szex ráér, nem maradsz le semmiről.

2009. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen mondd el konkrétan ezt, amit ide leírtál, nem is kell semmi felvezetés csak mondd el az anyukádnak. Ha elkezded aztán szerintem nem lesz gond, ha ennyire meg szeretnéd beszélni vele, biztos nagyon aranyos meg kedves lehet az anyukád meg jó viszonyban lehettek. És szerintem ha azt érzed, hogy szeretnél lefeküdni a barátoddal és nem is félsz (mert ha normálisan csináljátok-védekezés!-nincs is mitől) akkor az azt jelenti hogy valószínűleg már tényleg vagy annyira érett, hogy szexuális kapcsolatod legyen. Egyáltalán nem meglepő, hogy 14 évesen szexel valaki, a lényeg, hogy tényleg vágyból tegye és élvezettel ne pedig azért, mert kíváncsi.
2009. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!