Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, lányok, gumi használata...

Fiuk, lányok, gumi használata nélkül vesztettétek el a szüzességeteket? Ha igen, miért, hogy történt?

Figyelt kérdés
Akkori korotokat is írjátok.
2010. máj. 4. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tablettát fogok szedni.

19/l

2010. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42 éves férfi vagyok és még csak egyszer próbáltam gumiban, akkor viszont nem sikerült, azóta soha. Viszont az összes partneremmel gumi nélkül csináltam, bár már régóta házas vagyok, de fiatalkoromban sem használtam soha, így a szüzességem - már ha férfiaknál ez létezik - is gumi nélkül vesztettem el. Viszont nem feküdtem le első este senkivel, mindegyik kapcsolatom, akivel ágyba is bújtam viszonylag hosszabb távú volt.
2010. máj. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tegnap volt és a Zetor Gumin csináltuk! Babi néni 84/L
2010. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ujjával elvette utána kb.5 percig gumi nélkül csinázuk aztán leszoptam,Ő nyalt...utána gumiban!!
2010. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!