Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, lányok, gumi használata...

Fiuk, lányok, gumi használata nélkül vesztettétek el a szüzességeteket? Ha igen, miért, hogy történt?

Figyelt kérdés
Akkori korotokat is írjátok.
2010. máj. 4. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

igen 20f

de volt tabletta

2010. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akkor gondolom a lány már nem volt szűz.
2010. máj. 4. 17:34
 3/14 anonim válasza:
100%
én egy évvel azelőtt szedtem már fogamzásgátlót, hogy lefeküdtem a barátommal...
2010. máj. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%

Buliban voltam és jól bebasztam.:D És mivel nem volt nálam óvszer, és nem is gondolkoztam, megtörtént.


14/L

2010. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%

Persze, hogy gumi nélkül!

A barátnőmmel azóta is szinte csak gumit használunk, de az első elég különleges volt ahhoz, hogy a barátnőm csórjon az anyjától egy tabit. Akkor 15-15 évesek voltunk.

F/16

2010. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
18:29-es válaszolónak gartulálok...
2010. máj. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
bocs a srácnak szólnék akinek a barátnője csórt az anyjától egy tabit....szép meg jó..de milyen tabit mégis? csak mert ha fogamzásgátlót akkor pont rohadtul de semmi haszna nem volt...inkább cask szerencsétek volt
2010. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ja, fogamzásgátlót.

Lehet, hogy igazad van, de egyszerűen nem tudom miért. Kérlek majd mondd el.

2010. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Mert a fogamzásgátlót folyamatosan kell szedni és ha azt szedte volna, akkor is egy hónap kellett volna, hogy tényleg hasson.Alacsony hormontartalmúak a mai fogamzásgátlók,a szervezetnek folyamatosan kell az a hormonadag,hogy ne legyen tüszőrepedés,azaz ne legyen érett petesejt amit megtermékenyíthetne a hímivarsejt.Így működik.Ha 72 órásat vett volna be az megint más, abban nagy a hormonadag és az azért van, ha pl. elszakadt a gumi.Akkor a lánynak megjön a nagy hormonadagtól,így nem tud beágyazódni a petesejt.Viszont ezzel nem célszerű játszadozni..Sok bajt okozhat és ritkán szabad csak bevenni. Jobb ha tudod
2010. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A kerdesre valaszolva, nem. Egyebkent milyen buta emberek vannak :S Biztos nem divat, de illene utananezni, rakardezni dolgokra szex elott...
2010. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!