Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és szeretnék...

Szűz vagyok és szeretnék fogamzásgátlót feliratni. A doki megvizsgál, vagy mit csinál?

Figyelt kérdés
2007. nov. 18. 22:12
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha lelkiismeretes és előtte még sosem voltál viszgálaton mindenképp megnéz. De semmi olyat nem csinál, ami fájna, vagy amitől félned kéne. De amíg szűz vagy nem hüvelyen keresztül vizsgál meg. És nagyon sokat fog kérdezni. Mikor jött meg először, mikor utoljára, görcsölsz-e és hasonlók. A legfontosabb, hogy bizalommal legyél iránta, ne görcsölj rá és ne félj, mert nincs mitől.
2007. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát igen...nem kell félni!én kb fél éve írattam fel először és nekem rákszűrést meg ieneket csinált és úgy írta fel a fogamzásgátlót, meg a persze sok kérdést tett fel:)nem kell félned, nem fáj egyiksem!:)
2007. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megvizsgál, de nincs mitől félned, nem fáj! Szólj neki, hogy még szűz vagy, akkor nem a hüvelyen keresztül vizsgál!
2007. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Na ja, végbélen keresztül fog megvizsgálni. És hogy fáj-e? .... én nem hazudok, fájni fog, de a szülés jobban fájna, és túl leszel rajta pár perc alatt.


Amúgy engem anno mikor felírta nem vizsgált meg, és nem is voltam addig soha nőgyógyásznál.

2007. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Végbélen keresztül fog megvizsgálni, ami tuti nem kellemes, de jobb túllenni rajta, vagy ha nagyon idegenkedsz, használjatok óvszert, aztán ha már nem vagy szűz, mehet a hüvelyi úton történő vizsgálat.
2007. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Most én vagyok a hülye, vagy bunkó az előttem lévő két válaszoló? A nőgyógyász hol máshol vizsgálna meg, mint a hüvelyen?

Nekem sem csinált semmit, csak felírta a gyógyszert, bár lehet, a citót már első alkalommal levették. Nem fáj, nem kell megilyedni, max kicsit kellemetlen. Egy vékony pálcikával vesz nyákmintát a hüvely faláról, és ismétlen, nem fáj!!!

Ne félj, ez a női léttel jár, lesz még benne részed, de ne undorral állj hozzá, keress egy szimpi dokit és jóban lesztek:-)

2007. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
miii? végbélen? na jó nekem itt valami nem stimmel...
2007. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
58%
Hát én nemrég voltam dokinál és ugy féltem mint még soha:P De aztán nekem azt mondta a doki h 16-7 éves koromig ne naon irassak fel gyógyszert mert felborithatja a hormonháztartásomat. És használjak gumit. De megvizsgált hüvelyen keresztül és megmondta h egészséges a szüzhártyám:P Amugy megvizsgáltad seggen át is:D Ezt az orvos dönti el ott akkor. Am nemfog fájni sztem.
2007. nov. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valóban igaz, hogy végbélen keresztül vizsgálják a szűz lányokat, ezt már én is hallottam!Szerintem semmi értelme sincs!!! Mit tud megállapítani azzal?
2007. dec. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, milyen tudatlanok egyes lányok... Én még szűz vagyok, és már 2x voltam nőgyógyásznál, és a szűz lányokat valóban végbélen keresztül vizsgálják meg!!! Nem mondom azt, hogy nagyon kellemes, de 1-2 perces művelet, és kész. Lazítani kell, ami azért nem könnyű, mert nyilván parázik is az ember, meg kellemetlennek érezheti a szitut, hogy egy idegen doki turkál a fenekében. :P Hogy mit tud így kitapogatni, azt nem tudom, ez legyen az ő dolga. De amíg szűz egy lány, addig nem fognak a hüvelyébe nyúlkálni!!! Tablettát még nem voltam íratni, így nem tudom, mi történik olyankor, de biztosan valahogy akkor is megvizsgál, hogy kenetet vesz-e, azt sem tudom, de ha elmegyek, elmesélem utána, mi volt! :) Szerintem nem kell parázni a nőgyógyásztól, nem vészes procedúra! ;) Én sajnos nem önszántamból mentem, muszáj volt, de örülök mégis, hogy legalább van tapasztalatom a dologról! ;)
2008. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!