Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha még 19 évesen szűz...

Ciki, ha még 19 évesen szűz vagyok? A pasik inkább azt szeretik, ha a lány szűz, vagy ha már sokat tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 20:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Egyértelműen az a jobb, ha szűz vagy^^ Ez kicsit olyan, mint a vadászat. Szeretsz olyan zsákmányt elkapni, amit előtted nem lőtt le senki :D A "sokat tapasztalt" kategória a "politikailag korrekten mondom, hogy k*rva".
2010. ápr. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

20 55 os

en maskeppen fogalmaznak,szertnel olyan vadasz lenni aki eddig meg nem lott le semmit?vagy aki mar lott is le valamit?

mert a te peldad egy kicsit bocs de hulyen hangzik,ha mar lelottek a vadat,akkor a masik vadasz hogy a fenebe tudna lelonni megegyszer?letudja,de semmi ertelme.


clyde

2010. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Lévén lány vagyok, csak a fiú barátaim véleményéről tudok nyilatkozni, ők mondták ezt a vadászos példát. :D Szerintük az nem baj, ha egy férfi tapasztalt, de az jobb, ha a nő nem az. Ugyanis nagyon nem mindegy, hogy obszcénen szólva: Te dugsz, vagy téged dugnak. Igazságtalan, de van benne valami.
2010. ápr. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is 19 évesen vesztettem el...és nem vagyok bányarém v ilyesmi...nyugi, van, aki későn érő típus, nem is leszel huszonévesen elhasznált...
2010. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!