Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha még 19 évesen szűz...

Ciki, ha még 19 évesen szűz vagyok? A pasik inkább azt szeretik, ha a lány szűz, vagy ha már sokat tapasztalt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 14. 20:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha szűz, és én vezethetem be a szex sötét titkaiba.
2010. ápr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

nekem lenyegtelen ha szuz vagy sem,nekem nem az szamit,szuz lehet azert mert vannak gondjai,mert a fiuk nem veszik szamba es nem volt meg kapcsolata valami ok miatt,aa nagyon sok minden lehetseges,eppen ezert kell egy olyan lany akinek mar volt hosszabb kapcsolata is.21/F


clyde

2010. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
42%
a szüzzel csak az a baj h nem tudja a dolgát de viszont még nem annyira használt és el tom magam is intézni szal jobb ha szüz :D
2010. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szüz kell.
2010. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én azt mondom inkább szuz it akin fél város átment már:D szal szerintem ez inkább pozitiv dolog:D 21/f
2010. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki! Szerintem legyél rá büszke, hogy nem adtad oda magad olyan hamar valakinek ;)
2010. ápr. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Intelligens fiúnak TE kellesz, és nem a múltad, tapasztalatod vagy tapasztalatlanságod. Optimális esetben előbb megtetszel Te mint nő, mint ember valakinek, és aztán ami kiderül Rólad e téren, azt elfogadja.
2010. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki! Majd megtörténik a dolog, ha ott lesz az ideje.
2010. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem ezen fog tényleg múlni! Persze ha később kiderül, hogy átment rajtad a fél város, el fog gondolkozni biztosan. De annak egyéb tünetei is meg szoktak mutatkozni...
2010. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én egy szerintem helyes, 187 centis, 75 kilós fiú vagyok,jól megcsinált hajjal,és szűz vagyok,és nem azért mert nem tudom elveszteni,hanem mert nem izgat,hogy az vagyok-e.SOk lánnyal kavartam,petting volt már,de sztem nem ciki ha valaki szűz.Ráadásul én fiú vagyok,nyáron leszek 20 éves.
2010. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!