Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen 10 hónapos kapcsolat...

15 évesen 10 hónapos kapcsolatban a Nagy Első. Korai?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel most leszünk 1 hét múlva 10 hónaposak, nagyon szeretjük egymást, védekezni óvszerrel fogunk, és sürgősségi tabletta is lesz kéznél, ha kiszakadna az óvszer. Korai? Meggondolatlan? Ha a válaszotok "nem", akkor 3 kérdésem lenne:

1. Hogy kezdjek neki a petting és a nedvesedés után a tágításnak, ha a barátnőmnek a legkisebb minitampon sem fér fel,

2. Milyen óvszert és síkosítót ajánlotok,

3. Milyen pózban fáj a lánynak legkevésbé az első?

Előre is köszi: -15/F-


2010. ápr. 11. 15:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem ismerlek. Az én teljes nevem Váradi Olivér. Nem tudom, kit keresel, de hogy nem engem, az biztos. Szép napot.
2010. ápr. 11. 17:43
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem ha bátrabb a barátnőd ,akkor a lovaglópózzal próbálkozzatok,mert úgy ő irányítja ,hogy hogy jó neki.de próbáljatok ki több pózt,majd rájöttök mi a jó neki.
2010. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az ujjazás jó ötlet. nem fogod átszakítani az ujjaddal a szűzhártyát, hiszen a szűz lányok is használhatnak tampont anélkül, hogy átszakadna a szűzhártyájuk, ami koszorú alakú, nem olyan, mint a dobhártya!


Csak szépen, lassan és ha fáj neki ne erőltesd! menni fog! (mondjuk azt nem értem hogy nem fér fel egy minitampon... ami sokkal vékonyabb, mint egy emberi ujj... akár női ujj... egyáltalán magának nyúlt már fel??)

2010. ápr. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem a még megse ujjaztad várjatok 1-2 honapotés az idö alatt ujjazd h tágujon elöte is.

met ha csak a dolog elöt gyorsan 10perc ujjazás az kiabszotul fog fájni a lánynak.

hiddel.

tapasztaltam.

2010. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Figyelj:Nem feltétlen kell fájnia, és nem nem korai..Én is 15voltam mikor elvesztettem.A lényeg h mindnketten akarjátok és kellőképpen felizgasd a lányzót..:):)A misszionárus tényéeg ideális, de először mindnképpen lassan csináld hogy megszokja alány..:):)durex, én is azt használom..:)

sok sikert!:)

17/L

2010. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15:43-as válaszolóhoz kapcsolódnék.Szerintem is 1-2 hónapig még a szexet haggyátok.Próbáld ellazítani a barátnődet.Pettingnél légy óvatos,gyengéd,és ha fáj neki,hagyd abba,majd idő elteltével biztos tágulni fog,és majd jöhet több új... ha 2-3 újjad nem fér be ujjazásnál, akkor a szex sem fog menni.De vigyázz,ha az első szex a barátnőd részére nagyon kellemetlen lesz,akkor azt egy életre megjegyzi(ha te veszed el a szüzességét).Légy megértő a barátnőddel,FIGYELJ RÁ SZEX közben,és VÉDEKEZZETEK.!És szerintem mielőtt szex lenne, beszéljétek meg,ne várja a barátnődet váratlanul,hogy beléhatolsz.Ja és persze ajánlom a síkosítót,annál könnyebb lesz a szex.És még ajánlani tudom szex előtt egy kis pia(nem HP-ra gondoltam,hanem valami kis könnyedre),mert attól is ellehet lazúlni.SOK SIKERT!!:)
2010. máj. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na? Mi volt?
2010. máj. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!