Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szeretem de nemtudom...

Nagyon szeretem de nemtudom tovább elviselni. Otthagyjam vagy legyek papucs? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a barátnőmet, de néha úgy felidegesít hogy leiszom magam a sárga földig(most is kezdem).......rengeteg fiú barátja van és rendszeresen beszélget velük msn-en.....persze én ezt nemcsinálhatom meg lányokkal...de ha szólok érte összeveszünk........az még nemis lenne baj ha csak átlagos dolghokról beszélgetne velük, de flörtölget mindegyikel..............kínoz a szégyen....tudom hogy lépnem kéne de nemtudok mert szeretem...mit csináljak????Csirkét nemkérek
2010. márc. 25. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2010. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg papucs vagy. Légy már férfi. Nem kell mindent megengedni neki, mert akkor elszáll vele a ló.

Mond meg neki, hogy vagy te is beszélgethetsz lányokkal vagy akkor ő se tegye.

2010. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Köttesd ki a netet


A lámás király volt :D

2010. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy kapj értelmes választ is: mindenképp beszélj vele. Velem nem beszélt a pasim, és jól otthagyott... Szóval mielőtt bármit is teszel, mondd el neki, hogy neked ez rossz, és ha nem változtat, akkor te lelépsz, mert nem alázhat meg. Nem fog változtatni, mert tudja, hogy megteheti. Szóval te le fogsz lépni, de tiszta lesz a lelkiismereted, mert szóltál. Aztán a csaj úgyis rájön, hogy elb..ta, és menni fog utánad... Figyeld csak meg! Akkor már a kezedben lesz a laszti, és meg is bocsátasz neki, és minden szép lesz majd. :) Sok sikert!
2010. márc. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a legutóbbi hozzászólást remélem így lesz....holnap nagy veszekedés vár rám!!!!!! De ez így nem mehet tovább
2010. márc. 25. 23:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! Veled vagyunk, ne hagyd magad. Hidd el, megy majd utánad! :)
2010. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha meg nem megy akkor lépj túl rajta. Neked is jobb lesz ha egy olyan barátnőt találsz magadnak aki figyel rád legalább annyira hogy ne csináljon olyat ami bánt téged és nem uralkodik rajtad ennyire.
2010. márc. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!