Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 vagyok. Szüzesség elvesztés...

16 vagyok. Szüzesség elvesztéséhez saját korosztályomból válogassak vagy érettebb nővel legyen az első?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ezt most így elhatároztad, hogy már pedig el akarod veszíteni??? Szerintem a spontán dolgok sokkal jobbak...

Meg különben is, 16 évesen miért ezen jár az eszed?? Tessék szépen tanulni, hogy anyád is büszke lehessen Rád....! xD

Amúgy meg miért itt várod a választ? Ezt neked kéne tudni!

Üdv

2008. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
menj el kurvázni.Azok biztos tapasztaltak és nem nézik a kort sem.
2008. szept. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
ne a kor döntsön, a számodra érzelmileg megfelelővel tedd
2008. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Hülyeség ezt előre megtervezni. Először is szerezz egy lányt akit szeretsz, azt hiszem ez a legfontosabb...
2008. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Az attól függ, hány éves az, akit nagyon szeretsz. Ha érzelem nélküli az első, akkor hiába volt idősebb (ami nem feltétlen jelent jobbat,is)a partner, messziről sem lesz ölyan jó, mint ha azzal lettél volna együtt, akival nagyon szeretitek egymást, szép lassan felfedezitek egymás testét, és mikor már sokmindent megtettetek egymásnak, akkor egyszer csak elmentek a végéig. Az lesz a legjobb szexed az életedben. Mindegy, hogy idősebb-e tőled, a lényeg, hgy szeessétek egymást nagyon.
2008. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Hagyjatok mar, o nem no.

Szerintem egy idosebb, tapasztaltabb no tobbet tud nyujtani, de egy fiatal, kevesbe tapasztalt lannyal nem kellemetlen, ha nem vagy hudejo

2008. szept. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
A Szerelmeddel legyen az 1., legyen ő fiatalabb v. idősebb!!!
2008. szept. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
mindegy a kor csak a szerelem fontos!
2009. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!