Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után mikortól élvezhető a szex?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A következő partnernél!


Viccen kívül. Ha érzitek a rezgéseket magatok közt akkor ahogy ráhangolódtok egymásra, lélekben is akkor megtörténik!

2010. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
a gyakoriságtól is függ, meg a méretektől
2010. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem lehet így megmondani. Van, akinél még a 2., 3. együttlét is kellemetlen, más már 1. alkalommal is úgy élvezi, mint ha sose lett volna szűz.

Függ attól, h milyen lelkiállapotban vagy, h milyen a partnered, h hol vagytok, mennyire tudjátok magatokat átadni a pillanatnak. Egy kocsi hátsóülésén biztos nem annyira élvezetes vagy kényelmes, mint egy ágyban, bár kétségkívül izgalmasabb. :D

De abban mindenképp egyetértek a korábbi válaszolókkal, h minél többször próbálod, annál inkább belejössz, és élvezni fogod. :)

24/L

2010. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
a fogházas évek alatt
2010. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

23:11 mondja jól.


Általában azzal, aki elvette a lány szüzességét, annyira nem élvezik a szexet. Inkább a következő kapcsolatban, bár ez is lehet emberfüggő, mint minden.

2010. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

egyénenként változó..

kortól is függ, kedvtől és hangulattól is.. nekem kb 2 év elteltével volt először hüvelyi orgazmusom, de elötte is nagyon élveztem, sőt a szüzességem elvesztésénél is jó volt minden :) ha a fiú figyel rád és te el tudod engedni magad, bármikor jó lehet

2010. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
én most vesztettem el hétvégén.első nagy szerelmemmel(L):) kicsit fájt,de nagyon jó volt.nagyon szeretjük egymást és nagyon gyengéd és figylemes volt velem.
2010. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
én már 3 hónapja elvesztettem, de még mindig nem élvezetes. nem tudom miért, de fáj, talán nem engedem el magam eléggé, pedig a fiú nagyon figyel rám és gyengéd is. gyakorlat kérdése is, azt hiszem. majd belejövünk. :D
2010. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Ez nem időtől függ!

Először is fel kell nőni hozzá!

Komolyan...

2010. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
kész van már a leckéd?
2010. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!