Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy lány szokott önkielégít...

Ha egy lány szokott önkielégíteni, akkor nem fáj annyira az első szex?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 17:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Nemtudom, de az elsö elött orálozzatok sokat=)
2010. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogyan csinálja, gondolok itt pl. ujjazásra. Mert ha azt csinálja valaki, akkor nem fáj annyira, mivel szokja az érzést
2010. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kettő nem teljesen függ össze. Ha végzel önkielégítést, akkor jobban megismered magad és azt, hogy mi az, ami felizgat, mitől tudsz ellazulni. Ennyiben segít. De ne félj tőle, nem mindenkinek fáj az első, nem vagyunk egyformák.
2010. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Olvastam itt a gyakorikérdéseken, hogy egy lánynak önkielégítést kell végeznie, lehetőleg jópárszor az első szex előtt, hogy kitáguljon a hüvelye, erre vagyok kiváncsi, hogy igaz-e. Amúgy köszi a válaszokat! :)
2010. márc. 19. 17:55
 5/15 anonim válasza:
az önkielégítésnek sok módja van. a hüvelyt csak az a fajta önkielégítés tágítja, ami tágítja a hüvelyt. tehát az, amikor az ember dolgokat beledug. egyre nagyobb dolgokat. ahogy tágul ugye. ez lehet ujj, két ujj, három (önkielégítésnél 10 a felső határ), banán, répa, cukkini, haladóknak padlizsán, esetleg vibrátor, ha költeni is hajlandó vagy rá. de pusztán attól, hogy saját kezed által elélvezel, semmid nem lesz tágabb.
2010. márc. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
ezzel arra is akartam célozni, hogy ostoba vagy.
2010. márc. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy a saját kezem által élvezek el? AZ önkielégítésben azt hiszem benne van minden. amúgy köszi a válaszokat!
2010. márc. 20. 18:53
 8/15 anonim válasza:
én azt hittem az önkielégítést azért hívják ÖNkielégítésnek, mert te csinálod magadnak.
2010. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"de pusztán attól, hogy saját kezed által elélvezel, semmid nem lesz tágabb."

kedves válaszoló.. debunkó vagy :) igen tudom hogy magunknak csináljuk de mindegy hogy kézzel, vagy pedig valamit feldugunk! és arra voltam kiváncsi hogy tágul-e. :)

2010. márc. 21. 16:59
 10/15 anonim válasza:
de amit feldugsz, általában azt is a kicsi kezedben fogod. az önkezével vetett véget életének kifejezés se azt jelenti, hogy megfojtotta magát, vagy pusztakézzel agyonverte. az első három kommentre adott válaszodból meg nekem az süt, hogy egy istennek nem akar leesni, hogycsak akkor tágul, ha valami (az alapállapotánál nagyobb mértű) dolgot beledugsz.
2010. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!