Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz egyetemre szűzen menni?

Gáz egyetemre szűzen menni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég elcsépelt ez a "gáz" szó, dehát így volt a legkönnyebb feltenni...
2010. márc. 17. 19:12
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Helló! Sajnos az 1etemen, főiskolán az emberek semlegesek(nek látszanak) egymás iránt, mert sokan vannak. Ott már teljesen meg lehet úszni mindenféle közösségbe tartozás nélkül (csak nem érdemes), beilleszkedés nélkül is. Persze ha kolis az ember, több ismerőse lesz, de én úgy sejtem, hogy belém még az is kár volna, bár már biztos becsajoztam volna a 10x annyi próbálkozás során, mint ahányszor most próbálkozok. Kolisként a bulitól majd' mindennap csak 1 lift választana el, unnám is persze. Szóval itt senki se garantál semmit, és attól még nehéz jó haverokra (és lehetőleg nőismerősökkel bőségesen rendelkezőkre) szert tenni.

Amúgy hogy erősítsem a csapatot, és rontsam az átlagot, én is 5ödéves vagyok, és szűz, és még mindig nem érzem, hogy labdába rúgnék az egyetemista korú csajoknál. Eltés bulin(?) a helyünk, én ezt mondom :) ott vannak szűz lányok is állítólag. Egyről tudok amúgy, 23 éves, és tökre szeretné, ha leszólítaná valaki, mert félénk stb. Az azért nem járja, hogy az elérhetőségeit nem adta meg akitől tudok róla. Neki is mondták. F@szom.

2010. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Menni nem. Jönni az.
2010. márc. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Szesze ***** válasza:
100%

Én is valószínűleg úgy fogok menni, és nem érzem magam emiatt túl jól. csak annyira félek, hogy néha úgy érzem, hogy apácának megyek ott nincs ilyen probléma:D


A te bajod, ha téged nagyod zavar, akkor biztos kapsz valakit az egyik buliba akivel majd elveszi:D(fiú v. lány vagy?)


Ha nem zavar, várj míg találsz valakit aki szert és te is szereted.


Sok sikert, és szép egyetemi éveket...


Üdv. 18L

2010. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, nagyon aranyos vagy! :D Amúgy 18/F


Nem parázok, csak sok helyen hallom, hogy majd 25 évesen azon fogok filózni, hogy a legszebb éveimet "csesztem" el...

2010. márc. 19. 17:16
 25/29 anonim ***** válasza:
Haver én 22 vagyok és már ezen filózom, hogy elcsesztem, mert el is csesztem!!:( Ha eszed van rá állsz a csajozásra.
2010. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Szesze ***** válasza:

09.52 vagyok...


Azért mert szűz vagy, nem feltétlenül cseszted el a legszebb éveidet. Attól még lehet, bulizni, piálni, csajozni, kirándulni stb. és én úgy gondolom, hogy a barátság többet ér a szerelemnél. Sokkal szebbnek fogod látni(szerintem) azokat a perceket amiket a haverjaiddal töltöttél, mint azokat amiket egy csajjal, mert a szerelemben akkorákat lehet csalódni.


Én szűzön is úgy érzem, hogy élem az életem...

2010. márc. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

11:31-es,


Még haverjaim/barátaim sincsenek...az életem unalom a köbön...:(

2010. márc. 20. 12:49
 28/29 Szesze ***** válasza:
Ez érdekes miért nincsenek barátaid se? Mivel ütöd el a szabad időd?
2010. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Utolsónak?


Nem vagyok könyvmoly, de olvasással, aztán net, és sok sport! Nem vagyok társasági ember, ez van...

2010. márc. 21. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!