Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex után mennyit késik...

Első szex után mennyit késik a menstruáció?

Figyelt kérdés

szűz vagyok és tervezzük a barátommal hogy lefekszünk .

azt szeretném megkérdezni, hogy szex után fog-e késni a mensesem? és ha igen mennyi időt? előre is köszönöm a válaszokat!:)


2010. márc. 9. 19:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
82%
Egy szűz lánynál még nincs rendszertelen nemi élet!Nem fog késni a menszeszed!Nekem pl.ha késik egy napot a szex meghozza!Mindenki más, te is más vagy és ha elkezded a nemi életet majd magadtól rájössz, hogy hogyan reagálsz a dolgokra!
2010. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !:)
2010. márc. 9. 22:08
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
nekem nemhogy késett volna,de előbb jött meg egy héttel!! 19/L
2010. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
3-4 évet
2010. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
88%
hát mikor én elveszítettem nekem egy hónapot késett.De persze védekeztünk meg minden. aztán a 2 hónapban pedig pontosan megjött.. AM. abban a hónapban mikor elveszítettem elmentem az orvoshoz és megvizsgált és mondta h nem vagyok terhes. És azt az egész hónapot át stresszeltem e miatt, meg féltem h terhes leszek.. és vszinűleg ezért nem jött meg.
2010. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
76%
Nekem 1 hetet késett! Eléggé be voltam parázva, pont ott voltam, hogy veszek tesztet, mikor megjött. :) Hagy ne mondjam, milyen módszereket követtel el, hogy megjölljön: vörös bort ittam, torna ill. forró vizes fürdő. :D :D
2014. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem késett egy hetet, nagyon meg voltam ilyedve.
2018. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!