Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan csináljam, hogy a...

Hogyan csináljam, hogy a legszebb élményt okozzam Neki?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm 17 éves és még szűz. 1,5 éve vagyunk együtt és már mondogatja, hogy szívesen elvesztené. Én (19) már nem vagyok szűz, 17 voltam, mikor elvesztettem, de nem a jó emberrel...

Szóval, nem tudtam, magam elengedni, nagyon kellemetlenül éreztem magam, mert a lány már nem volt szűz...

Így nincs nagy tapasztalatom, de ő úgy gondol rám, mintha profi lennék...

Mit csináljak, hogy ne legyen neki kellemetlen a tapasztalatlanság? Hogy csináljam, hogy ne fájjon neki annyira (nem akarok neki fájdalmat okozni)? És mit csináljak, hogy ne legyen ennyire szégyenlős, mert most nagyon az?


2010. márc. 1. 18:36
 1/10 anonim válasza:
20%
nem tudom...gyakorolj egy 30as nővel előtte! :D
2010. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
ne dugd be és akkor nem fog fájni neki.
2010. márc. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mondd meg neki hogy nem vagy tapasztalt és ne gondolja az ellenkezőjét. Szégyenlősség ügyben nem tudom h hogy lehetne rajta segíteni
2010. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ajánlom a keresőt de ha nem találnád meg itt a link arra amit kihoz, okosodj a kb 200 előtted feltett ilyen kérdésből és válaszaikból:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=122&kere..

2010. márc. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

vacsorázz meg vele..közben kicsit iszogassatok...

rakj be egy lassú zenét, és óvatosan csináld a dolgokat...

ne rakd be neki egyből tövig....

és persze érdeklődj h mennyire fáj...

2010. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

figyelj,ha szégyenlős akkor sötétben kezdjétek. sok előjáték kell,kényeztetés,simogatás minden. tényleg figyelj oda rá maximálisan, legyél óvatos és gyengéd, és krédezd meg többször is,hogy nem fáj-e:) és lazítsd el a lányt,hogy ne szorongjon.

de ha szégyenlős akkor petting vagy ilyesmi?

2010. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mivel meg szuz ugyse fogja tudni h profi vagy vagy sem mivel meg nem csinalta szoval nincs mitol feljel akkor is azt fogja mondani h profi vagy ha nem is igaz;))
2010. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mindennek az alapja egy olyan környezet ahol ahol húgi öcsi apa anya nem nyit be.:D Utána meg csak fokozatosan, sokáig izgasd és akkor kevésbé fáj. És tényleg mindig kérdezgesd, mert ha fáj neki nem biztos h fogja mondani..
2010. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
SZERELEMBŐL tedd, és nem lesz baj!
2010. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gépzsírral kend be a farkad, tuti siker.
2010. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!