Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem fájt mikor elveszitettem...

Nem fájt mikor elveszitettem a szüzességem és nem is váreztem! Előtte sokat pettingeltrem és sokszor megujjazott, ezért nem fájt?

Figyelt kérdés
voltka már előtte srácok, akikkel jártam 2-3 hónapot de egyikkel sem volt szex!! csak petting, ahol lehtöbbször ujjazás volt, 1-2 ujjal! eleinte kicsit fájt, utána már nem!! és most eljutotttam odáig h lefeküdtem pasimmal, és éppen h egy kicsit fájt, szinte semmi!! azért volt mert már régebben kitágitottak? (amugy nem is véreztem)
2008. szept. 1. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
most őszintén, nem tök mindegy? nem mindenki vérzik, és nem mindenkinek fáj.
2008. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
húú de jó neked! ne nagyképűsködj légyszíves! :)
2008. szept. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
72%
szerintem neked annyi eszed van mint egy palcsintasütőnek. inkább a tanuláson járna az eszed minthogy kivel ujjaztasd meg magadat.
2008. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Akikkel eddig jártál,mindegyik megujjazott?Nem vagy te egy kicsit könnyűvérű?:S

Amúgy nekem sem fájt,meg nem is véreztem,csak kicsit...szal egyénfüggő...de ezt tényleg nem kéne reklámozni.Nem fájt,nem véreztél,és ennyi.

2008. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 srác volt, akivel jártam 3 hónapot!! szerintetek 3 hónap alatt ne legyenek ilyen dolgok köztünk???? pfffffff.....
2008. szept. 1. 19:00
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Engem is sokat ujjaztak az első előttt.de 2 pasi aki ujjazot mielőtt bármit mondanátok...nekem az elsőnél nem vérzett,nem fájt egy kis feszítő mikor betette ,lehet h te ien feeling vagy vagy csak tágulékonyabb a szűzhártyád.nekem nagy meglepetésre a hatodik sex fájt de csak naon kicsit és utána véreztem...ez egyén függő,nem feltétlen az elsőnél szakadsz ki ha a szűzhártyád olyan,de az enyém ritka eset:)
2008. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Vékeményem szerint igen attól hogy sokat pettingeltetek, mert igy kellő képpen vagyis eléggé kivolt tágulva már a hüvejed, de nem teljes mértékben csak ettől függ.

Függ attól hogy mennyire vagy ellazulva és hogy mennyire gyengéd hozzád a barátod. A jelenlegi barátnömnek csak picit fájt legalábbis ezt mondta nekem annyira picit h szinte nemis érezte és neki sem volt vérzése és én teljes mértékben hiszek benne mert az volt a célom h gyengéd legyek ^_^

2008. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akikkel eddig jártál,mindegyik megujjazott?Nem vagy te egy kicsit könnyűvérű?:S

Amúgy nekem sem fájt,meg nem is véreztem,csak kicsit...szal egyénfüggő...de ezt tényleg nem kéne reklámozni.Nem fájt,nem véreztél,és ennyi.

---------

Most mit kell lekurvázni? azért mert neki van egy izgalmas párkapcsolata és esetleg mer élni, nem pedig egy frigidkurva. Ez nem bűn, ujjaztazd csak magad. Jó az :P

És nem reklámozott hanem feltett egy kérdést - megjegyzem erre való ez a honlap.

2008. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Édes utolsó kommentelő,megjegyzem én sem vagyok frigid kurva,rendszeres szexuális életet élő nő vagyok.De gondolom te is olyan,vagy hasonló kedves emberke vagy,mint a kérdés feltevője.Megjegyzem,a "Ez nem bűn,ujjaztazd csak magad.Jó az :P " mondat mindent elárult rólad.Mellesleg a kislány aki feltette a kérdést,nem lehet több 15-nél,és nem úgy írt erről a dologról,mintha neki annyit számítanának a kapcsolatai.

Nyugodtan ujjaztassa meg magát szerintem is amúgy minden harmadik fiúval,mert akkor legalább bebizonyosodik,hogy "egy izgalmas párkapcsolata és esetleg mer élni, nem pedig egy frigidkurva."


Gratulálok nektek :D

2008. szept. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
* kimaradt a "van" sorry :D
2008. szept. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!