Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az esély hogy valaki...

Mennyi az esély hogy valaki óvszer mellett teherbe esik? "Humor Heroldok" kíméljetek. :D Bár ha nagyon unatkoztok. XD

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és félek, hogy valamit rosszul fogunk csinálni..és kiszakad

LÉGYSZI ÍRJATOK. KÖSZI

(17/l)


2010. febr. 23. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

16:58. Érdekes, nekem is ciszták vannak a petefészkemben (PCOS), de nekem pont azt mondta a nődoki, h nem szeretne fogamzásgátlót írni, mert az teljesen kikapcsolja az amúgy is szarul működő petefészkem. (Bár legutoljára - magas tesztoszteron miatt- mondta, h egy fél évig lehetne diane35-öt szedni, de benne van a pakliban, h rosszabb lesz utána.) Neked mitől voltak a ciszták? Milyen fogamzásgátlót kaptál rá?


Kedves kérdező: Ne haragudj, h offoltam a kérdésed:)

2010. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A ciszta pontos okát nem tudta megmondani, csak azt, hogy állandó belső vérzéssel fenyegetett (6centis petefészekben 4.5 centis ciszta). Elvileg a tinikben mindig van 1-2 centis ciszta, de annak van esélye felszívódni, na az enyémnek nem volt... Az lehetett a gond, hogy nem voltszabályos a hormontermelésem, hanem hullámzott, és általában inkább túl sokat termeltem. Azt mondta, hogy tabletta, és hogyha azzal sem sikerül felszívódnia műtét. Szerencsére a tabletta segített bár elég nagy hormontartalmúnak számított (Gracial). Miután felszívódott kaptam ugyanattól a gyártótól egy kisebb hormontartalmút (Laurina) és az óta szerencsére minden rendben *koppkoppkopp* :)
2010. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, nekem más jellegű a probléma..
2010. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
.....hogy óvszer mellett teherbe essek?Hát ha az óvszer mellétek van téve,és nem a párod fütykösén,akkor igen nagy az esélye hogy bekapod a legyet!:-())))))
2010. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!