Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi az esély hogy valaki...

Mennyi az esély hogy valaki óvszer mellett teherbe esik? "Humor Heroldok" kíméljetek. :D Bár ha nagyon unatkoztok. XD

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és félek, hogy valamit rosszul fogunk csinálni..és kiszakad

LÉGYSZI ÍRJATOK. KÖSZI

(17/l)


2010. febr. 23. 14:18
1 2
 1/14 anonim válasza:

hát ha nem szakad ki meg nem csúszik le menet közben akkor nagy baj nem lehet

de ha esetleg a kanod spermái adj király katonámat játszanak akkor baj lehet :D

2010. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%-os védelem a maradék egy százalék is csak azért ,hogy ha valaki mégis, akkor ne perelhessen, persze ebbe nincsenek bele számolva a szakadások stb, elvégre az már nem "helyesen használt".
2010. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
1% még a nem kiszakadt óvszernél is van. Én pl. abba a speciel egy százalékba tartozom :D Tehát semmi sem 100% De ha teljesen biztosra akarsz menni, és már stabil kapcsolatod van ajánlom a fogamzásgátló tabletta+óvszer kombinációt, mert, hogy mind a kettővel vmi ne legyen rendben sokkal kevésbé esélyes, mintha csak egyikre bíznád magad. :)
2010. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy...
2010. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelőnek üzenem, hogy az IQ
2010. febr. 23. 15:44
 6/14 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, hogy az IQ szintje valahol a béka feneke alatt mozog..
2010. febr. 23. 15:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Az az 1%-ba eső válaszoló mesélje már el a sztoriját légyszi. Mit használtatok ti óvszernek?:D Nem tudom elképzelni, h nem szakad ki/nem csúszik le, és mégis teherbe esik vki. Ilyen nincs.

Tehát ha nem szakad ki/nem csúszik le/nem gec.is kézzel teszitek fel az óvszert, akkor teljesen biztonságos.

Amúgy gumi+tabletta tök felesleges. A hormonháztartásodnak nem jó, a pasinak nem jó...

Akkor már inkább használj gumit + hüvelykúpot együtt.

De a gumi elég. Ha kiszakad, akkor 72 órás tabletta. Ha még amellett is teherbe esel, akkor az a gyerek már meg akart születni.

2010. febr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Az 1% vagyok:D Nem jól fogalmaztam ezek szerint, nem én lettem terhes, hanem velem lett így terhes édesanyám, hogy közben óvszerrel szeretkeztek, és ő mesélte, hogy mindig ellenőrizték, akkor sem szakadt ki, és nem eresztett. Az 18 éve volt, de még ma is megeshet (illetve ne használj RAKO gumit, ezt tudom ajánlani :D). A fogamzásgátlót én nyugodt szívvel ajánlom, ma már olyan alacsony hormontartalmúak, hogy nem zavar be semmit. Nekem anno petefészekcisztára írták fel (ez nagyon gyakori a tiniknél, csak nem mindenki megy el nődokihoz) azóta is használom, és hálát adok az égnek , hogy feltalálták, de ez már egy másik témakör. Ez volt a történetem.
2010. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

4 éve gumizunk, tudjuk használni, soha, semmilyen gondunk nem volt, még ki sem szakadt. A hibaszázalék tényleg a perek miatt van, a 18 évvel ezelőtti sztori meg csak riogatásra jó, azóta rengeteg minden változott.


Ha arra jutsz,hogy tablettát szedsz, gumi hülyeség lesz mellette. Mi is mps készülünk váltani. 23N

2010. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
van esély rá. ha kiszakad, és nem veszel be 72 orasat.
2010. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!