Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vesztetted el a szüzess...

Hogyan vesztetted el a szüzességed? Leírod kicsit hosszabban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én még szűz vagyok és egyenlőre az is leszek, csak arra vagyok kiváncsi, vajon hogyan történt veletek. Elsősorban lányok válaszait várom, de fiúk is írhatnak.

Hol? Kinél? Mikor? Hogyan? Megbeszéltétek előre? Fájt? A fiú vigyázott rád? Csak sokadszorra sikerült? És ha elsőre nem sikerült utána mi történt? A fiú mérges volt? Te elkeseredtél? Stb...?

Szóval csak ara vagyok kíváncsi, hogy vajon tényleg úgy történik e, ahogy minden szerelmes szűzlány elképzeli.

Nagyon örülnék, ha a bunkó válaszoktól megkímélnétek.

És esetleg leírnátok kicsit részletesebben is a történteket...?

Köszi!


2010. febr. 22. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Hát nekem elég hosszadalmas volt. Valahogy ilyen téren éretlen is voltam, na meg nem volt meg a megfelelő ember a dologra. 19 évesen jöttem össze a barátommal,akivel már 5 éve ismertük egymást. 2 hónap után próbálkoztunk először (akkor már 20 voltam). Nem sikerült, görcs volt bennem, fájt, és így nem tudott behatolni. Nem volt mérges egyáltalán, nagyon megértő srác hála az égnek. Pontosan már nem emlékszem,hanyadszorra sikerült a dolog, de párszor kellett próbálkozni. Amikor sikerült, akkor is fájt, de nem volt vészes,mert vigyázott rám. Második alkalommal megint fájt, és véreztem egy hétig. Utána már minden ok volt. Ja, és ajánlom a síkostót minden kezdőnek,sokat segített. Összegezve jó volt a dolog, és ha azzal az emberrel csinálod először,akiben 1000%-ig megbízol,és szeretitek egymást, nem fog úgy esni a fájdalom sem, hanem örülni fogsz, hogy teljesen az övé lettél, és ennél közelebb már nem kerülhettek. Mellesleg nem fáj mindenkinek. Én így jártam.:)

21/L

2010. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem 15 voltam (majdnem 16) és kb 4-5 hónapja jártam a párommal (ő 19 éves volt) mikor először próbálkoztunk.

De nem ment:D Nem fájt meg semmi, csak nem ment be:) Kb harmadszorra sikerült, de akkor egyáltalán nem fájt, nem is véreztem:) Amúgy náluk történt a dolog, ágyban, párnák közt, misszionárius pózban... Talán kicsit fiatal voltam, de nem bántam meg, utána még 2,5 évig jártunk:)

2010. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Úgy vesztettem el, hogy bedugtam egy punciba a farkam.
2010. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a fiúnál születésnapján.

régóta kerülgettük egymást, és ott megtörtént.. utána 6 hónapig együtt voltam vele, azóta is a legjobb barátom.:)

jaa. és nem fájt. és nem is véreztem. nagyon jó volt.:)16/l

2010. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá? :O
2010. febr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Seggrészegen egy panelház lépcsőházában:D
2010. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 éves voltam, a barátom pedig 17. Ki akartam várni a filmekben hallott bűvös 3 hónapot, de már nem bírtam tovább. :D nála voltunk, és elsőre sikerült (nem is tudtam hogy van olyan hogy elsőre nem sikerül).hogy milyen volt? ... Tudom, hogy ez lelombozó, de... egy rövid kis szex volt csak. Tegyük hozzá hogy még ő is szűz volt. De nem olyanvolt amilyennek elképzeltem, nem voltak gyertyák (bár nem készültünk rá), és nem is volt annyira figyelmes, mint ahogy az elképzeltem. Nagyjából még másfél hónapig maradtunk együtt. És hogy megbántam-e? Ugyan kérlek! Nézz k*rvának, de később bűntudat nélkül sz0phattam le egy srácot, és lehetett egy egyénszakás kalandom. Visszagondolva, a szüzesseg elvesztése csak addíg tűnik olyan nagy dolognak amíg meg nem történik.
2014. jún. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!