Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak szűz nőt tudok szeretni,...

Csak szűz nőt tudok szeretni, szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

35 éves egyedülálló férfi vagyok. Egyetemet végeztem, jó állásom van, barátaimmal, és szüleimmel is jó a kapcsolatom. Volt már pár barátnőm, hosszabb-rövidebb kapcsolatom, de ahogy "korosodom" egyre nagyobb súllyal nehezedik rám a problémám, ami már általános iskolás korom óta kísért.

Csak szűz nőt tudok szeretni! Szégyent érzek, és megalázottnak érzem magam, ha olyan nővel vagyok, akinek már valaki "elvette a szüzességét". Ha a barátnőmnek már volt előttem valakivel, olyankor egyenesen vesztesnek érzem magam. Sokszor olyan erős bennem ez a szégyenérzet, hogy inkább nem kell senki, ha nincs olyan, aki szűz lenne. (Néha ideiglenesen a testi vágyak felülkerekednek, de ez soha nem hosszú távú.) Az eddigi barátnőim, több mint a fele szűz volt. Viccesnek tűnhet, de komoly technikákat alakítottam már ki arra, hogy egy ismerkedés során gyorsan kiszűrjem, hogy szűz nővel van-e dolgom. Valószínűleg, elég jól kommunikálok, és ösztönösen ráérzek már, ha valaki szűz, és jó eséllyel kiszűröm még a húszas éveik végén, harmincas éveik elején álló korosztályból is. (Ezzel arra szeretnék utalni, hogy nem ovisokra hajtok.) Mivel nem is titkolom, hogy ez mennyire fontos számomra, ezért a barátaim már megszokták, hogy ilyen vagyok, sőt lány barátaim is megértőek velem olyannyira, hogy néha még segítenek is abban, hogy könnyebben találkozhassak egy potenciás szűzzel!

Én legbelül tudom, hogy ez nem természetes. Sőt, most kissé már „kapuzárási” pánikom lett, hogy hamarosan megnősüljek, és elvegyek egy szűzet, mert félek, hogy egyszer „elfogynak” a szűz nők, és azt érzem, hogy akkor nagy bajban leszek, mert többé nem lesz esélyem arra, hogy boldog legyek.



2015. ápr. 5. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor, miért nem vetted el, az első szüzet? Úútállak, hogy neked több is jutott. Én 20 évesen már nem találtam, majd beletörődtem, hogy a feleségemnek a 2. Vagyok. 17 év múlva derült csak ki, hogy a 20-on második vagyok...
2015. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megértem a hozzáállásod, viszont azt nem, hogy azt mondod, nem egy szűzzel volt már dolog, és hogy boldogság a célod.

Hol vannak akkor azok, akiknek te voltál az első? Ennyit ért neked? Miért nem tettél azokért a kapcsolatokért, a boldogságotokért?

Hiteltelenné válsz minden egyes újabb szűz meghódításával.

2015. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért ez elég gechi hozzáállás részedről, hogy neked már a sokadik a csaj, de ő azért legyen szűz :D


Amúgy egyszerű: ha szűz kell, hát szűz kell, ha ennyire profi módszereid vannak, keress olyan lányt, akit el tudsz képzelni feleségnek, és még szűz is.

2015. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Missi_Key ***** válasza:
100%

ez a dolog a szüzekkel tök cuki lenne...ha nem a kissebbségi komplexusodban gyökerezne :D

mit tegyél, légy kevésbé vallási fanatikus, és növeld az önbizalmad.

vagy keresgélj tovább szüzeket.

2015. ápr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bízom benne, hogy nem velem levelezel privátban!!!!!!!!!!!!
2015. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!