Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15éves lány vagyok, Nemtudok...

15éves lány vagyok, Nemtudok elélvezni, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van 1 kapcsolatom 2hónapja, nagyon szeretem. Vele szeretném elveszíteni. Pettingeltünk máár de mióta vele vagyok eleinte csak nagyon nehhezen mostmár meg 1általán nemtudok elélvezni még ha magamnak csinálom akk se. Milehet a gond? Forduljak orvoshoz?
2008. aug. 26. 19:31
 1/5 anonim válasza:
33%
Válassz másik pasit.Nem kell mingyárt orvoshoz menned.Nem korai ez egy 15 éves lánynak?
2008. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

A nők fele közösüléskor nem élvez el, tíz százalék soha életében nem éri el a csúcsot, és legalább felük már csinált úgy, mintha...


Orvoshoz fordulni????Minek????


Ha lenne valami "gyógymód" az orgazmus elérésére,szerintem a nők 100 %-ának orgazmusa lenne.


Tapasztalatlan vagy még...majd meglátod,eljön az az idő is.

Amúgy a nőknek nem feltétlenül kell orgazmus,hogy élvezzék a szexet.

Ha így nem élvezed,akkor mással van a probléma.

2008. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell görcsösen akarni. Amúgy pedig orgazmus nélkül is lehet élvezni a szexet. Akkor fog menni, amikor nem számítasz rá. Próbálkozz magadnak, hátha sikerül. Meg a barátoddal is, előbb-utóbb sikerülnie kell. Nem kell sem másik pasit választanod, sem pedig orvoshoz menni.
2008. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
74%
Hat meg 15 evesen nem ezeken kene gondolkodnod szerintem.De ha mar itt tartunk akkor azt kell hogy valaszolnom hogy ezert nem kell orvoshoz menned.Lehet hogy nem tudod elengedni magad,szorongsz,vagy netalantan nem bizol meg 100%ig a baratodban.Ennek sok oka lehet.A nok amugy is nehezebben mennek el mint a ferfiak ugyhogy ezen ne csodalkozz.Annyi biztos hogy egy jo kapcsolatban mindent meg kell beszelni es mindenre nyitott kell legyen az ember.Ugyhogy ne szegyeld megmondani vagy jelezni neki hogy neked mi esik jol.Nagyon fontos a turelem nem szabad sietni...orulj minden percnek amit a baratoddal tolthetsz es minden rendben lesz.:)
2008. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb nő csak 20 éves kora után jut el először a csúcsra. én azt javaslom, hogy ismerd meg a testedet minél jobban, és ne mindig az orgazmus elérése legyen a cél. egyébként a dokiról annyit, hogy még régebben olvastam olyanról, hogy vannak kifejezetten ilyen szakemberek, akik segítenek megismerni a saját testünket, és segítenek az orgazmus elérésében, persze nem úgy, hogy lefektetnek...
2008. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!