Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, Lányok ti hány évesen...

Fiúk, Lányok ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? És az első alkalom meddig tartott (perc? óra? )? Volt orál az első alkalommal?

Figyelt kérdés
És ha van időtök feleleveníteni a régi emlékeket, akkor légyszi írjátok már le részletesen!!?? :-)
2010. febr. 15. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
mit érdekel az téged?
2010. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 24 évesen és mindennel együtt (hosszú előjáték...stb.)vagy 2 óra is volt! (És nem, nem érzem hogy lemaradtam valamiről) Azóta már férjhez mentem- és nem az első férfihoz!
2010. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én 15 évesen, de bánom egy részről :/ kicsit elsiettem..bár még mindig ugyanazzal a sráccal vagyok :) h milyen volt?:D féltem nagyon :D ez inkább izgalom volt.. az elsőnél jóval nagyobb hangsúlyt fektettünk az előjátékra, mint pl. most. fontos h a bizalom meg legyen. :) ha neked nem sokára itt a dolog :D akkor sok sikert és jó élvezetet ;)
2010. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kösz!! > 21:23
2010. febr. 15. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

20 évesen. Életem szerelme volt, mindkettőnknek ez volt az első. Nem bántam meg, hogy ilyen idősen volt az első!

22/F

2010. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

en 17, o 18 volt. mikor tudtuk hogy most meg fog tortenni mindketten annyira izgatottnak voltunk hogy rendesen remegtunk bele :) na meg fel is voltunk izgulva rendesen. hosszu elojatek, oral csak minimalis volt, inkabb kezzel izgatas. osszesen.....talan 1 ora lehetett. de maga az aktus max 10 perc. nem tudom... csak tippelek. jo volt, nekem kicsit fajt, de attol meg jo volt. ennel jobban es jobbkor nem hiszem hogy megtortenhetett volna.

21L (ja es azota is egyutt vagyunk:)

2010. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 17, már nem emlékszem pontosan, hogy meddig tartott és milyen volt és mi volt,de mi előtte már hónapokig orálisan izgattuk egymást, ccsak behatolás nem volt.AMikor leveszítettem,akkor sima misszion.pózban és nem fájt,nem véreztem.
2010. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%
29 voltam, egy netes társkeresőn ismertem meg a nálam jó 10 évvel idősebb L-t, pár levélváltás után megbeszéltük, hogy találkozunk. A Jászain összefutottunk, megittunk egy sört a közeli kocsmában, majd elmentünk hozzá. Kicsit beszélgettünk, majd a nappaliban tapogatni, ölelgetni kezdtem, majd mondta, hogy menjünk át a másik szobába, ott több hely van. Alaposan, bár kissé sietősen kinyaltam, aztán betettem neki, majd megint, és megint és megint, próbáltuk többféle pózban, és próbálta szájjal is, de csak nem élveztem el. Hiába, feszült voltam, és annyira nem nézett ki jól, bár a nagy melleit, vastag combjait eléggé izgatónak találtam. Soha többet nem találkoztunk, de nekem ő volt az első. Amikor végül el is mentem, az tavaly májusban, immár 30 évesként volt, egy 46 éves cigány nővel, vele többször is voltam együtt.
2010. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Barátommal tegnap feküdtem le először de a kényeztetés és a petting között kb fél óra telt el, petting és szex között kb még fél óra és maga a szex kb. 2-2és fél óra volt mert nagyon fáj.

Ez kb 3 és fél óra volt:) és nagyon figyelmes volt velem. azóta jobban is szeretem, és nagyon megbízok benne:)

16/L

2010. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!