Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az hogy a fiúk...

Miért van az hogy a fiúk beszélik hogy mennyire szeretik a szűz lányokat közbe meg menekülnek tőlük?

Figyelt kérdés
amiótta nem vagyok szűz azoknak a fiúknak is kellek mint akiknek akkor nem. Mégis minden fiú azt beszéli hogy a szűz lányokat szeretik meg keresik stb.

2015. márc. 14. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Itt, a sok szintén szűz. Mert komplexusosok, és félnek, hogy egy tapasztaltabb lánynak nem lennének elég jók. A való életben másképp van.
2015. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és azt ránézésre tudod valakiről hogy szűz vagy nem? addig nyilván szeretik őket, amíg fiatalok és csinosak, de egy 30éves besavanyodott, gátlásos szűz nő kinek kell? amúgy lehet azért tartanak tőlük, mert a szűz lányok gyakran görcsösek és gátlásosak.
2015. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Én egy tapasztalt nőtől menekülnék, de olyan gyorsan, ahogy csak lehet. Szűz férfi vagyok, de inkább maradok az, minthogy egy elhasznált, kiélt lánnyal feküdjek le. Majd azokkal az ajkakkal csókolna, amivel más farkát szopta. Nevetséges. Meg az sem hiányzik, hogy folyamatosan az exeihez hasonlítgasson. Nekem nem kellene tapasztalt. Undorodom tőlük!
2015. márc. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Mr 67%-nak annyit olvastam már ezt a hülyeségét, h most már ha találkozunk, akkor elkapom a szőrös seggét, és bár nem vagyok meleg, de őt megdugom, h ne legyen szűz. :D
2015. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!