Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fél éve vagyok együtt a...

Fél éve vagyok együtt a barátommal (ő 18 éves és 16 vagyok) itt az alkalom lassan mert a barátom szeretné de én nagyon félek mit csináljak?! :o

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha félsz akkor ne feküdj le vele. csak akkor, ha te is 100%ig akarod, és vágysz rá. de fiatal vagy még, van még időd bőven, és ha te még várni akarsz, akkor meg kell értenie ha szeret.
2015. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
0%
Es at tu"zkeresztsegen minel hamarabb,mert ha mindig elhalasztod mert felsz,meg 60 evesen is szu"z leszel.
2015. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attól ne félj, hogy 60 évesen is szűz leszel! Csakis akkor feküdj le vele, ha már nem bírsz magaddal, úgy vágysz rá. Nekem anno volt egy barátom, akivel éreztem, hogy lassan ideje lenne, de totálisan semleges voltam irányába, inkább csak a félelmet éreztem, hogy jaj, fájni fog, stb. Aztán mikor szakítottunk és összejöttem egy másik sráccal, rögtön megértettem, hogy mi a különbség. Azt a fiút úgy szerettem, hogy csak arra tudtam gondolni, hogy minél közelebb érezzem magamhoz. És eszembe se jutott a félelelem meg semmi. Nem azt mondom, hogy nem jó a kapcsolatod, azt mondom, hogy várd ki, amíg úgy érzed, hogy megőrülsz, ha nem kaphatod meg őt. Csak azért, mert "ideje lenne", NE feküdj le vele. Meg fogja érteni. (plusz a csókolózás és a szex között több fázis is van, nem kell rögtön szexelni)
2015. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
NE azért legyen az "alkalom", mert a barátod szeretné! Ameddig benned félelem van, addig ne csináld! Tapasztalatból mondom. Amikor összejöttem a barátommal, én is féltem nagyon, nem akartam még a szexet, pedig tudtam, hogy ő akarja, de szerencsére várt rám. Pár hónap múlva hirtelen azt éreztem, hogy igen, már nem félek, hanem egyre jobban szeretném. Akkor történt meg és egy szép emlék maradt, nekem egyáltalán nem fájt. Nem bántam meg, hogy vártam vele és neked is várni kéne, csak akkor csináld, ha igazán akarod és nem a félelem a legnagyobb érzés benned!
2015. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!