Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha szűz vagyok?

Ciki ha szűz vagyok?

Figyelt kérdés
13/L
2015. jan. 27. 21:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
13 évesen az lenne ciki, ha nem lennél szűz!
2015. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen sem érzem azt gáznak, hogy még szűz vagyok. Te se érezd úgy! ;)

L

2015. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Pedig 12-es te már kezdheted szégyellni magad lassan!
2015. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
A batátnőim evvel szekálnak
2015. jan. 27. 21:32
 15/19 anonim ***** válasza:

A "Hány évesen ajánlatos elveszíteni?" kérdésre.



Nem gondoltam volna magamról, de 15 évesen találkoztam a barátommal, 16 éves koromban már együtt voltunk és még ma is vele vagyok és leszek.


Másrészről pedig itt a 14 éves kishúgom, aki júliusban lesz 15, de egyáltalán nem érett egyetlen kapcsolathoz sem. Nagyon kicsike még, nagyon fiatal és nincs még meg hozzá az esze, sőt nem is érdeklődik iránta. Neki lehet 18-19 évesen lesz majd kapcsolata, mivel addigra tuti megérik rá és talál valakit, aki szereti is.


Nem vagyunk egyformák, de azért 14 alatt szerelemből se veszítsd el.

Amúgy meg nincs olyan, hogy ajánlatos, valaki csak 23 évesen jut el oda, hogy megtalálja azt akiben bízik annyira, hogy ne legyenek kételyei a későbbiekben.



Vagyis te még nagyon kicsi vagy és éretlen. Engem engem az időben a szex jó messziről került, ahogy én is azt.

18 vagyok és ha nem találkoztam volna a barátommal még most is szűz lennék és büszke lennék rá tudod? Mert aki megbecsüli saját magát az ér is valamit az életben.


De úgy látszik neked elmentek otthonról.

Tudod mi a ciki? Az ha 13-14 évesen már nem vagy szűz. Aki ennyi idősen csak azért szexel mert a fiúk azt mondják, hogy gáz ha szűz (azért mondják, hogy lefektessék), akkor nagyobb korára ki fog élni valamelyest. És nagyon bánni fogja.


13 évesen még gyerek az ember, könyörgöm használjátok ki ezt az időt, aztán ráérsz még szexelni az életedben akár 60 éven keresztül is. De gyerek csak kis ideig vagy. Ilyenkor én az udvaron való labdázást, a szomszédlányokkal való árkok játékokat játszottam.


Sőt már akkor én kicsinek gáznak tartottam, ha valaki az akkori koromban (ugye mint te 13) szexuális életet folytat, már nem szűz. (Az erőszak persze már tészta, arról nem tehet a lány)


Ha normális leszel, ha felnősz, ha benő a fejed lágya, majd összeszorítod a fogaidat, hogy milyen hülye voltál, hogy 13 évesen ilyen idiótaságokat hittél az életről.


Jaj kislány, ne tedd tönkre az életedet.


18/L

2015. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A tobbiek Mar leirtak mindent,ugyhogy megyek kavezni.
2015. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Jaj ne mar. 13 evesen mit akarsz?

Okes probaljuk meg levezetni:

13 evesekkel milyen fiu fekszik le? tegyuk fel , hogy egy 13 eves fiu. nah en olyenrol nem hallottam, hogy 13 eves fiu mar nem szuz, foleg, hogy lanyokhoz viszonyitva, ugy neznek mint a 10 evesek.


Tehat legyen a fiu 17-18 hiszen ekkor szoktak elveszteni kb. Na most ha egy 18 eves fiu egy 13 eves lannyal felkszik le akkor az assa el magat.


Lanyok altalaban 16 felett vesztik el a szuzesseguket, mert egy ferfi 18-20 eves korara lesz erett.

2015. jan. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
az a ciki, ha ennyi idősen cikinek érzed!
2015. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
azert cikizhetnek masok mert cikinek erzed, hogy ciki vagy?
2015. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!