Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha szüzesség elvesztésénél...

Ha szüzesség elvesztésénél nagyon szűk vagyok, a barátomnak nehéz lesz betenni? 16/L

Figyelt kérdés
Nem néhézkes neki budugni, amíg kellőképpen kitágulok?

2015. jan. 26. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nehéz lesz és még nagyon fog fájni is...
2015. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:

Dehogynem nehézkes, azért legyél beizgulva, meg tágítson ujjazással.

25/f

2015. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Keressetek ra az elojatek kifejezesre a neten. sok erdekes dolgot fogtok talalni :)


Biztos hogy nektek mar dugnotok kell?

2015. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én megpróbálhatom bedugni?
2015. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Bele fog tőrni a cerkája mehettek az ügyeletre
2015. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha elég sokat foglalkozik előtte a punciddal, alaposan felizgatja és a puncid is kellően nedves lesz akkor nem lesz nehéz. Tágulni fog, max kicsit feszíthet, de akkor meg lassan kell behatolni, ne kapkodjon, ujjával finoman előkészítheti a terepet, de ha elég nedves menni fog ne aggódj. :) Csak ne hagyd hogy egyből bevágja. Szépen izgasson fel, kényeztesse a puncidat, nyaljon ki, sok sok nyállal had legyen minél nedvesebb.
2015. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem akarom, hogy kinyaljon vagy megújjazzon. vannak erölcseim és hatéraim, amikbe ez nem fér bele. Maga a rendes vaginális szex az igen, de orális már nem. Ujjazni meg én is tudom magam, csak én azt nem élvezem, az a baj.


A kérdésem az, hogy ha szűk vagyok, nehéz-e először bedugni ?

2015. jan. 26. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem akarom, hogy kinyaljon vagy megújjazzon. vannak erölcseim és hatéraim, amikbe ez nem fér bele. "


Hajaj. Akkor itt komolyabb problemak vannak.


A kinyalas miert erkolcstelenebb mint ha megdugnak?


Mondom, varjatok meg ezzel, nem vagy eleg erett hozza. Normalis elojatek nelkul kesobb is nehezen fog bemenni...

2015. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha nem akarod hogy ujjazzon, meg nyaljon csak úgy betegye, akkor üvöltve fogod lekaparni a falat, kiscsillag. De te tudod... ha jó, hogy az "erkölcsösséged" miatt kvázi megerőszakoltatod magad, akkor hajrá.


Csak utána ne sírj, hogy "jaj, milyen érzéketlen bnkó volt".

2015. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-as betalált.

Amíg kislány vagy ne törődj a szexel és most nem a korodra hanem a felfogásodra gondolok. Az orál egy gyönyörű, szerelmes dolog, mind a két fél iszonyatosan élvezi őket pont mint a szexet, csak kicsit máshogy.


Barátommal első előtt vagy hónapokig pettingeltünk és nem bírta ki, az első alkalmakkor már lentről is meg kellett vizsgálnia, mert vágyott rá. Még akkor zavarban voltam, de később ezek elmúltak.


Szerintem ezek megtagadásával csak megfosztod magadat a kiteljesedéstől és nem fogod megérezni az összetett élvezetet.

18

2015. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!