Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17L szűz vagyok. A barátommal...

17L szűz vagyok. A barátommal le szeretnénk feküdni, de félek, hogy terhes maradok. Hogyan védekezzünk (gumival), hogy ne maradjak terhes?

Figyelt kérdés

A szüleimmel nem beszélek fiúkról, szóval az a z ötlet kilőve, hogy ilyesmikről kérdezzek. Anyukám biztos azt mondaná, hogy még korai.

Nagyon szeretem és kivánom a barátomat.

Lenne pár kérdesem:

A gumit mikor húzzuk fel?Az előjáték nem szabad túl sokáig tartson ruhában? Mondtok kérlek tanácsokat?


2015. jan. 10. 16:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat a 9. és a 10. válaszolónak!!! Ment a zöld pacsi. 10. válaszoló, sajnos még nem került sor az első szexre, mert nem úgy alakultak a dolgok, de igyekszünk.

A kérdést véletlenül elirtam. "...hogy terhes leszek"

2015. jan. 13. 12:40
 12/13 anonim ***** válasza:

#10es vagyok

Annyit akarok meg hozzafuzni,hogy ha meg nem kerult sor a lenyegre, ne eroltessetek hadd tortenjenek spontan a dolgok(mar ha nem zavar be a hely es idobeosztas), es ne kapkodjatok...csak lazan, igy baj nem lehet :)

2015. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szerintem ne is feküdjetek le ha a szüleitek nem tudnak róla

főleg ha nem vagy még 18 éves de ha anyira karod ak csak ruhában mert egyik óvszer sem véd 100% osan

2016. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!