Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves szűz lány vagyok a...

Buk.Adri kérdése:

15 éves szűz lány vagyok a baratom 17. Mar ket es feleve vagyunk egyutt. O is szuzSzeretne lefekudni velem, mit tegyek? .

Figyelt kérdés
Mar egy ideje feszegeti a temat hogy szeretne velem lefekudni . Varni is tud vele mert szeret, de azt mondja hogy nem birna ki meg 3-4 evig mellettem ugyhogy ne nyuljon hozzam . En meg nem szeretnem . Sot ha jobban belegondolok meg hazassag utan sem annyira szeretnem :/ Felek hogy mi tortenhetne . Es jelenleg is az iskolaba klllenek orvosi papirok es akkor nogyogyaszhoz is mennem kene . Ha kiderulne hogy mar nem vagyok Szuz Anyukamek Nagyon duhosek lennenek . Ma este szeretnem vele megbesselni ezt a dolgot . Szerintetek mit tegyek ha nem benne bele hogy meg varjun ((k par evet? :/ :o (Bocsanat a helyesirasihibak miatt es hogy nem tettem ekezetet de telefonrol vagyok)
2015. jan. 10. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De mégis mitől félsz? A szexnek pont az élvezet a lényege. Ez kb olyan mintha ott lenne előtted egy tábla csoki amit még sose ettél, és mondanád hogy én félek tőle inkább pár év múlva talán megkóstolom. Azért csinálják az emberek mert jó. Egy jó kapcsolatnak meg az erős alapköve. Védekezni kell akkor meg baj se történhet. Az óvszer is közel 100% védelmet nyújt attól se kell félni. Nem tudom milyen iskolába jársz, de egy normális iskolában az orvosi papírok az kb szemészeti papír meg háziorvosi papír, hogy szedsz e valami gyógyszert. Ha meg mégis kell nőgyógyászati papír akkoris ott nem szerepel hogy szűz vagy e, hanem ilyen rákszűrések stb az orvos meg soha az életben nem beszélhet a szülővel mert ez titok kivéve persze ha bűncselekmény történik de az itt nem áll fenn.
2015. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedveske..használd a kezed..a szád, amit már korábban leírtak, így biztosan nyújtasz egy új élményt a barátodnak is, ami azért lássuk be, nem egy utolsó szempont.
2015. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kislány vagy te még ehhez, sajnálom szegény barátodat.
2015. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
vár 2,5 évet
2015. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem szeretnéd, tartasz tőle, akkor semmiképpen ne állj neki. Úgy nem élveznéd, csak rossz tapasztalatod lenne. Ami csak további gátlásokat eredményezne benned a későbbiekben. f
2015. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!