Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves szűz lány vagyok a...

Buk.Adri kérdése:

15 éves szűz lány vagyok a baratom 17. Mar ket es feleve vagyunk egyutt. O is szuzSzeretne lefekudni velem, mit tegyek? .

Figyelt kérdés
Mar egy ideje feszegeti a temat hogy szeretne velem lefekudni . Varni is tud vele mert szeret, de azt mondja hogy nem birna ki meg 3-4 evig mellettem ugyhogy ne nyuljon hozzam . En meg nem szeretnem . Sot ha jobban belegondolok meg hazassag utan sem annyira szeretnem :/ Felek hogy mi tortenhetne . Es jelenleg is az iskolaba klllenek orvosi papirok es akkor nogyogyaszhoz is mennem kene . Ha kiderulne hogy mar nem vagyok Szuz Anyukamek Nagyon duhosek lennenek . Ma este szeretnem vele megbesselni ezt a dolgot . Szerintetek mit tegyek ha nem benne bele hogy meg varjun ((k par evet? :/ :o (Bocsanat a helyesirasihibak miatt es hogy nem tettem ekezetet de telefonrol vagyok)
2015. jan. 10. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
ha te nem akarsz, akkor semmiképpen se menj bele, mert nem lesz jó élmény. viszont egy 17 évesnek már megvannak az igényei, úgyhogy szerintem ha látod rajta, hogy nem igazán akar várni, akkor jobb lenne mindkettőtöknek, ha szétmennétek.
2015. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
barátzóna a javából :D
2015. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár évet biztos nem fog még várni,szakítani fog veled szerintem előbb-utóbb.
2015. jan. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%
Hülye vagy ha nem mész bele !! Ha te is szereted akkor szeretkezzetek !! Ennyi !
2015. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1. orvosi titoktartás érvényes a nőgyógyászra is. Nem adhatja ki a papírjaidat.

2. most még ne döntsd el, hogy 2-3-5 év múlva mit szeretnél. 1 tini év felér 4 felnőtt évvel, olyan gyors nálatok a változás.

3. nemcsak a közösülés van a világon. Léttezik petting is, ami nem behatolás, de a szex része és fő része is lehet. Attól nem leszel terhes, sem exszűz, ha pl megtanultok kézimunkázni és orálisan szexelni. És így a kecske is jól lakhat, de a gazda sem marad éhen.

4. ha viszont a kifogásaid azért vannak, mert tényleg nincs még hozzá kedved, akkor meg kell neki mondani, hogy te későn érő típus vagy. És meghagyni neki a döntést, hogy vár még rád, vagy tovább lép. 17 éves korban a fiúk igen szexéhesek, a megemelkedett hormonszintjük miatt, tehát természetes, hogy nagyon vágyik rád.

2015. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"még házasság után sem".. te még túl fiatal vagy ehhez az egészhez.. ha ő nem szeretne várni akkor hagyd az egészet, majd idősebb korodban találsz másik fiút
2015. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem bántásból irom de te még nagyon kislány vagy egy kapcsolathoz...ami rendjén is van 15 évesen...csak nem biztos hogy a srác fog várni ami nem baj hiszen ha nem megy nem kell erőltetni.
2015. jan. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen húzod a srác idejét, az az igazság, kicsi vagy még egy kapcsolathoz.
2015. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van kicsi vagyok meg hozza ... De Azert mar ket es feleve egyutt vagyunk es Nagyon szeretjuk egymast! ^^ O azt mondja hogy tud Varni ram,csak nehezen ... Igen en meg hazassag utan is felnek tole :(
2015. jan. 10. 15:20
 10/15 anonim ***** válasza:
2-3 év múlva majd elválik mi lesz. Az elég sok idő, hidd el, ennyi idősen én is így vélekedtem a szexről. Ha idősebb leszel majd bátrabb is :)
2015. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!