Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megkérdezzem, hogy együtt...

Megkérdezzem, hogy együtt vagyunk-e, ha ő vette el? Várjam meg, amíg keres?

Figyelt kérdés

A barátommal szakítottunk kedden. A Karácsonyt külön töltöttük, de péntek este valahogy nála kötöttem ki. Beszélgettünk mindenféléről és tök kellemetlen volt, feszült és kínos volt a hangulat, utána kb. letepert, totál rám mászott. És még sosem voltunk ennyire hevesek a kapcsolatunk alatt, általában visszafogott voltam és nála is ezt próbáltam elérni (ez volt a szakításunk egyik oka).

Tegnap este jöttem el tőlük és együtt voltunk elég sokszor... Úgy.


De azt nem tudom, hogy ezt mégis hogy kezeljem. Együtt vagyunk-e egyáltalán, vagy mi.


2014. dec. 29. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vett el tőled semmit. Ezt tudatosítsd magadban.
2014. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De.

Ő volt az első nekem.

2014. dec. 29. 21:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor se vett el tőled semmit. Amúgy meg ne lepődj meg rajta, ha nem fog keresni. Csak mivel épp olyanja volt és te kéznél voltál ezért aztán gondolta még búcsúzóul beléd rúg egyet. Legfőképp biztos ez akkor, ha mondjuk te raktad ki a szőrét a srácnak.

Azon azért külön érdemes lenne elgondolkodni, hogy ha nem volt kellemes vele beszélgetni meg neki sem tetszett a dolog, akkor mégis miért mászott rád? Mi oka lehetett rá. Csak mert ez így még szakitási utolsó legyünk együtt szexnek se jön be....

2014. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%
Nem vette el, te adtad neki. Nagy különbség.
2014. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem vett el semmit. és te sem adtál neki semmit. A szüzesség egy fogalom, aminek nincs semmi jelentősége. Semmi. Nem leszel több vagy kevesebb másoknál. Ez nem egy státusz, nincs semmiféle ranglétra.

Nem vette el a szüzességed. Nem vett el semmit, és nem vesztettél el semmit. Debütáltál szexuálisan, maradjunk ennyiben. Sokkal jobban hangzik.

2014. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
"együtt voltunk elég sokszor... Úgy...... Együtt vagyunk-e egyáltalán, vagy mi." Mit hablatyolsz? Probálkozz értelmesebben!
2014. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak hogy megértsd. Elvenni nem vette el a szüzességed, csak elveszítetted.

Az általad leírtakból meg elég valószínű, hogy egy olyan srác által akit eddig se érdekeltél, aki eddig se figyelt rád.

Tudod általában ha valakivel lefekszik valaki aki jelent neki valamit, aztán akármi miatt nem együtt kelnek fel reggel, akkor legalább annyi van a pasiban, hogy valamikor a nap folyamán ha nem is órákra, de annyira felhívja a barátnőjét, hogy megkérdezze, minden rendben van-e és hogy hogy érzi magát az este után. Persze az a pasi aki legalább ennyiben nem figyel oda arra, hogy akivel nem minden nap van együtt, legalább egy ilyen alkalommal úgy tesz, mintha érdekelné hogy telt a napja a másiknak.

2014. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legjobb lenne ha ezt megbeszélnétek.Nem volt erre időtök ha ott is aludtál?

Szerintem lesz a dologból valami:)

2014. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Most nem az én megfogalmazásom a lényeg.

A kapcsolatunk jó volt, csak én elszúrtam. Ezt beismerem, neki is elmondtam.

Figyelt rám, nagyon is.

2014. dec. 29. 21:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor beszéld meg vele ha lehet. De ha neki valamit számított volna tegnap óta már keresett volna.

Azt nem javaslom, hogy te keresd, mert már így is megalázkodtál előtte, azzal hogy hagytad magad leteperni. Ha ez nem tette számára nyilvánvalóvá, hogy bocsánatot kértél tőle, mégha nem is szavakkal, akkor sok értelme nem volt. Ezt fogadd el. Ha keress beszélj vele. De legközelebb ne engedd neki hogy leteperjen amíg nem tisztáztátok, mi is volt ez a dolog.

Legalábbis ha nem akarsz úgy járni, hogy addig jó leszel, amig nem talál mást, mert ez is benne lehet a pakliban és ez esetben jobban fogod magad utálni, mint őt.

Lehet nem a legjobb variációt irtam ide, de ez is egy lehetséges dolog, ami bekövetkezhet. Szóval nem árt ha elgondolkodol rajta és sok más mellett ezt a verziót is számításba veszed.

2014. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!