Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy 22 éves szűz...

Normális, hogy 22 éves szűz férfiként nagyon perverz a fantáziám, és perverz dolgokra vágyom?

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 17:21
1 2
 11/20 mice666 válasza:
10-15 ezer nem pénz ezert! Ha meg lessz csajod nembiztos hogy fog hajlani a te vàgyaidra.de tudodmit? Segitsegert jottel a te dolgod hogy megfogadod v nem ,de egyenlore ugylatom mas nem irt valami 5letet neked :D
2014. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez már komolyan vicces, hogy napi 30-40 perces itt létem alatt (legalább) harmincszor olvasom válaszként, hogy menjen el az illető egy hivatásoshoz. Én elhiszem, hogy támogatni kell a "vállalkozókat", de hogy ennyire....
2014. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva, az hogy szűz vagy sem, hát az a te dolgod, mint az is hogy perverz hajlammal bírsz. Hogy ez mennyire normális, azt nem tudhatom, mert a mai világban mi számít normálisnak? A négy fal között a partnereddel azt csinálsz amit akarsz, mi nem leszünk ott, így nem fogok/unk ítélkezni feletted, ha megfelelő társra találsz, akkor nincs miről beszélni.
2014. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
konkrétabban milyen vágyaid vannak?:) írj
2014. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22 éves szűzként mi vagy ha nem szerencsétlen?! :DDDDDDDDDD
2014. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem irány az orvos!Mert egyetemista létedre írod,hogy normális vagy nagyon perverz fantáziával és nagyon perverz dolgokra vágysz szüzen!Ezen jót röhögtem!Mi,válaszadók csináljuk helyetted,vagy mi?
2014. dec. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 aries 2 válasza:
Szerintem nem. De szerintem nem kevesen vannak így ezzel. Elvégre is aki e világba születik, az bemocskolódik a médián keresztüli erkölcsi szennyel. Igen nehéz, jóformán lehetetlen, hogy e szemérmetlen világban valaki is, ha csak gondolataiban is, tiszta erkölcsű maradjon. Ártatlan, tiszta lelkekként születtünk e erkölcstelen, szabados világba. Szerintem csak részben tehetsz róla, amilyen vagy. Elég nehéz lehet ezek után már az elmét is megzabolázni, újra tiszta gondolatokkal megtölteni. De mindig van remény. A megoldást talán egy szent házasság oldaná meg.
2015. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Jones. válasza:
Fantáziálni jó dolog, de mit sem ér, ha nem viszed át a gyakorlatba :) Hasalj neki, hajrá :)
2015. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ha a pont ilyenek miatt viragzo szakma szqkertoihez sem akarsz, s ahhoz is toketlen vagy h felvallad egy belevalo csajnak h szuz vagy akkor menj katolikus papnak.. De tartsd tavol magad a kisfiuktol!
2015. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nincs ezzel semmi probléma, kielégítetlenség miatt az ember gyakran eltolódik az extremitások felé, de amint lesz normális punci, elmúlik.


Egyébként a 22 évesen szüzességgel sincs az gévilágon semi probléma, rengeteg embernek később jön össze és a korodbeli lányok sem épelméjűek. Nem kell siettetni, a k.rvázást meg felejtsd el, csak elrontanak egy életre a rossz és hamis beidegződések miatt.


Nyugi és cheer up. Mérnöki pályán ez pl teljesen normális.

2015. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!