Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő után feküdhet le...

Mennyi idő után feküdhet le egy lány a barátjával? Mit tartotok normálisnak?

Figyelt kérdés
És ti mennyit vártok?
2010. febr. 1. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
91%

én fél éve vagyok vel együtt de még mindig nem...mert nemérzem ugy...

16L és 18F

2010. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
mi 5 hónapot vártunk, igaz mindketten "érintetlenek" voltunk. Azóta 4 éve együtt vagyunk. Szerintem ha kezdők vagytok, várjatok 2-3 hónapot hogy legyen egy kis idő az összehangolódásra. Ha pedig tapasztaltabbak vagytok, 1-2 hét után nyugodtan élvezzétek az életet!!! :-)
2010. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
66%
Korábban az 4-5 hónapot tartottam normálisnak. De aztán én két hét után elvesztettem a szüzességem a barátommal, akivel azóta is együtt vagyunk. Így már nem tudok olyat mondani, hogy normális. Bár hozzátenném, hogy én már majdnem 20 éves voltam az első alkalomkor. Én azt tudom mondani, hogyha egyszer lányom születik, én el fogom neki mondani, hogy két hét után lefeküdtem az édesapjával, de ez nem követendő példa. Főleg nem 14-16 évesen. Nem fogom azt tanítani a lányomnak, hogy várjon hónapokat, de azt megtanítom neki, hogy igenis gondolja meg, hogy ki lesz az első. Nekem is voltak barátaim korábban is, de ők nem kaptak meg, mert nem volt meg az az összhang, mint a mostani barátommal.
2010. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

szerintem nem csak azt kell érezni h mostmár akarod...

én a mostani barátomnál első pillanattól akartam vna mert előtte sokáig nem szexeltem és már ki vtam éhezve a tekintélyem viszont kivívta azt a 3 hónapot és megérte megbecsül és azóta is együtt

2010. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Mi 1 hét után feküdtünk le és még most is együtt vagyunk 1 éve. Nem bántam meg és azóta is felhőtlen a kapcsolatunk: )És mind a ketten éreztük, hogy kell a másik.
2010. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
ez teljesen rajtatok múlik nincs olyan, hogy normális idő, mikor mindketten úgy érzitek nincs amiért sietni mert egyiknek akkor nem lesz a legjobb s épp az a lényege az egész dolognak, hogy mindketten élvezzétek nem kényszerből kell csinálni. Mi 3hónap után voltunk együtt először F 20
2010. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Egy hónap minimum - bár nekem se sikerült mindig betartani, de ezt vélem ideálisnak. Idegenekkel nem kell ágyba bújni, akármennyire szimpatikusak. Márpedig akivel párszor találkoztál, az majdnem idegen. Más az, ha pl. előtte barátok voltatok.

Tizenéveseknek, szüzeknek több hónap is lehet, pl. fél év se sok, sőt olyanokat is tudok, akik ennél is többet vártak, azzal sincs semmi gond.

2010. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Leszel a barátnőm?

Mert akkor első randin is :) Utána meg már ennyit se kell várni, randi nélkül is mehet hosszú-hosszú évekig :)

2010. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
mi majdnem 1 év után feküdtünk le először. ata vigan minden nap rotyogtatunk, unatkozás nélkül
2010. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

9 hónapjka vagyunk együtt és azóta nem történt semmi...

De cseppet se bánom,mert igazi lelki társak vagyunk,teljes mértékben megértjük egymást,segítünk egymáson és 'eljutottunk' az elválaszthatatlan fogalomig.

Ezt hívják szerelemnek...valamint még fiatalok is vagyunk hozzá (:

f/16 és l/15

2010. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!