Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok ti mit szólnátok...

Csajok ti mit szólnátok hozzá, ha a pasitokról kiderülne, hogy még szűz?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy hazudott volna róla, hogy már nem az, hanem úgy hogy mikor már eljuott arra a szintre a kapcsolatotok, hogy szóba kerül a szex és ő bevalja hogy neki te leszel az első. Zavarna titeket, hogy még tapasztalatlan ezen a téren vagy inkább örülnétek neki hogy ti lesztek számára az első?

2014. dec. 3. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
normális embert ez nem zavar...nem mondanám, hogy kimondottan örülnék, de nem zavarna
2014. dec. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hàt èn èrtèkelnèm hogy öszintèn elmondta èn csak örülni tudnèk hogy èn leszek neki az elsö :)
2014. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy áll a témához, a tapasztalatlanság nem zavarna, a "nem merek semmit csinálni, béna vagyok" hozzáállás egy idő után igen.


De nem tudom elképzelni, ez hogy nem derülne ki még mielőtt összejönnénk, jó esetben nem csak hetekkel, hónapokkal később kerül szóba a szex meg az ember előélete, hanem még ismerkedés alatt.

2014. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

az enyemről az derült ki, hogy homo

az sokkal rosszabb

2014. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradna sokáig szűz:D és nagyon örülnék,főnyeremény:D
2014. dec. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
semmit
2014. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
velem így volt, hogy úgy tudta, hogy nem vagyok az. majd pár hónap múlva, már rég lefeküdtünk akkor, bevallottam, hogy igazából az volt. nem zavarta, inkább félt, hogy szerinte egy nő nem lesz elég nekem stbstb amit szeretnék megcáfolni úgy 60 év múlva :)
2014. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nem zavar nálunk így volt bár azon az estén derült ki mikor össze jöttünk 6 éve együtt vunk azóta is de a gondolat zavar inkább hogy ki akar majd próbálni mást is bár naggyon állítja h nem vonzza a téma :)
2014. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső párommal volt az, hogy ő hazudott, mert nem akart beégni előttem. 2 éve voltunk együtt, mikor egy beszélgetésnél őszinteségi rohamot kapott, és bevallotta, hogy én voltam az első.

A 2 év alatt rájött, hogy jobban járt volna, ha őszinte, sokmindentől megkíméltük volna magunkat, mert nekem nagyon rossz érzés volt, hogy ő volt másokkal, én meg nem, azt közben kamu volt.

Én amúgy szeretek első lenni, és ha nem egy balfa$zról van szó, akinek néni jelent semmit, hanem normális pasiról, akkor egy maradandó élmény számára. És felejthetetlen vagyok :)

2014. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Azt nem mondom, hogy örömujjongásban törnék ki, de nem lenne rossz érzés, hogy én leszek neki az első. Még sosem vettem el egyetlen partnerem szüzességét sem.
2014. dec. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!