Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek eddig azért nem volt kapcsolata, (és emiatt még szűz) mert mindig attól félt, hogy a kiszemelt férfi el fogja őt hagyni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 15:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Látod, 9-es te is pont olyan vagy, mint akiket gyűlölök, mert csak prédának nézed a nőket! Úgy beszélsz róluk, mint valami tárgyakról, vagy állatokról. Nem becsülsz te minket! Mi azon az izgató, ha valaki szűz? Szerintem ez perverz gondolat! Csak a kihasználás igaz, az menne… gondolom!
2014. nov. 21. 15:38
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem minden srácra igaz, ne általánosíts kérlek.


22/F

2014. nov. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

6 vagyok. Persze sajnos ez az igazság! Igazad van teljesen!! Általában úgymond a "link ki használós csávók" csinálják ezeket. De büszke lehetsz magadra hogy még szűz vagy! :)

Túl sok lány hamar oda adja magát, hát nem kell őket utánozni de sajnos sokan bele esnek ebbe a hibába.

2014. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Akkor szűzen fogsz meghalni.
2014. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na jó. Téma lezárva! Köszönöm!
2014. nov. 21. 15:50
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi az hogy téma lezárva? Máris megoldódott a problémád?
2014. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

az én kezem közt,te több lennél egy pillanatra mint mikor életet kaptál....ne durcáskodj.Örülnél te ha mocskosul aljasul használna ki egy magam fajta.Csak utánna öleljen még téged mi? ne eresszen.

aranyos vagy,majdnem mint én...


és igen izgató ha egy lány szűz,és ha ez neked perverz,akkor csak cifrábbakat hallhatsz.

2014. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A szex azért van, hogy élvezzék. Mivan akkor, ha elhagynak egy idő után? legalább amíg tartott élvezted. Majd jön a következő. Ezért kár szűznek maradni.
2014. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30f vagyok. Nekem azért nem volt kapcsolatom, mert azt hittem, hogy a lány velem fog maradni :)
2014. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 KJUsul ***** válasza:

Inkább úgy kellene mondani hogy ez az általános, de vannak kivételek azért jócskán. Persze nem azok közt, akik ajánlgatják magukat: azok simlisek! Inkább olyanok, akiket az ilyen szűz lányok észre se vesznek, ezért sorozatban csalódnak. Aztán mikor kitombolták magukat, akkor veszik észre a csendesebb, szolidabb, monogámabb féléket, akiknek nincs Bieber pofájuk kockahassal....


De addigra mindkét fél lelki nyomorék. Ezért néz ki ilyen szarul a világ...

2014. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!