Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány, akinek...

Van itt olyan lány, akinek eddig azért nem volt kapcsolata, (és emiatt még szűz) mert mindig attól félt, hogy a kiszemelt férfi el fogja őt hagyni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 15:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Biztos hogy volt , de te ezzel azt akarod mondani hogy te nem fogod és próbálja meg veled. Blablabla unalmas :)
2014. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Bocs, kedves 1-es, de én nem vagyok leszbi! Én is lány vagyok! Miért kell engem zaklatni?
2014. nov. 21. 15:21
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval nem írtam hogy "lesbian" lennél. Szóval nem tudom honnan hoztad ezt a badarságot :)
2014. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt írtad, hogy unalmas a kérdés, és hogy én biztos nem fogom elhagyni, és hogy próbálja meg velem. Nekem ez úgy tűnik, hogy te most magyarázkodsz.
2014. nov. 21. 15:26
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem válaszoltál a kérdésre drága. Honnan szedted a "lesbian"-t? :)
2014. nov. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen lány. De nem hiszem hogy ezért van hogy a férfi elhagyja. Egy igazi férfi csak örül már egy szűz lánynak mint egy többször használatos csajnak. Legalább abban a lányban van tartás és tisztesség és ha annak a pasinak van annyi esze hogy egy ilyen lányt ne hagyjon el az akkor már egy jó pont! :)
2014. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
#5: Miért nem tudod magyarul leírni, hogy leszbikus? Nem ismered a szót?
2014. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös Ha azzal gyanúsítasz, hogy az a célom, "hogy próbálja meg velem", akkor azzal engem megbántasz, mert 1. azt hitted, hogy egy álszent fiú vagyok, és kérdezés helyett azonnal nekem rontottál, vagy 2. azt állítod, hogy nőként én nőt akarok, hogy próbálja meg velem. Azért rendben, hogy nem vagyok egy átlagos eset, de azért ott még nem tartunk, én a férfiakat szeretem!!! (Kivéve téged)
2014. nov. 21. 15:31
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

ejha milyen sértődős kérdező :) miét vagy ilyen fusztrált? jaaa most olvasom a kérdést.


pedig a szűz lányok aranyosak,pirulósak,izgatóak.ham!

2014. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
6-osnak! Nem attól félek, hogy azért hagy el mert szűz vagyok, hanem attól félek, hogy alapból elhagy majd, és ezért vagyok még szűz! Mivel minden pasi egy idő után megunja a nőjét. Csak addig kellünk, ameddig megkaphattok, utána még egy darabig foglalkoztok velünk, de amin van egy újabb nő, máris leléptek! Lássuk be, ez az igazság!
2014. nov. 21. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!