Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idős voltál, amikor...

Mennyi idős voltál, amikor elvesztetted a szüzességedet?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az erre a kérdésre adott válaszokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

Ekkor merült fel bennem a kérdés. A környezetemben teljesen általános az, hogy 16-20 éves kor között elkezdenek nemi életet élni, leginkább még a gimis évek alatt (némi szórás van) és szerintem ez korábban se volt másként. Jómagam is 17 évesen voltam először a férjemmel. Veletek hogy volt?


2014. nov. 20. 16:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17 éves voltam.
2014. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

14 voltam.

És nem tartottam korainak. Sőt, a barátom (aki szintén szűz volt), várt volna, nem ő sürgette a dolgot. Én eldöntöttem, hogy vele akarom, és jól döntöttem.

26N

2014. nov. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor neked a férjeddel van az első (komoly) kapcsolatod?

Ez is aránylag ritka, hogy ilyen korán egymásra találnak az egész életre szóló párok.

Én 25 éves voltam az "elvesztésekor", de kapcsolatom mostanáig sem volt még.

28F

2014. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


13: igen, nekem ő az első. Előtte mindössze 1-2 (sajnos félresikerült) randim volt csak. Akkor még én se hittem, hogy ez lesz belőle, mert fiatalok voltunk és nem ismerek más olyan párt, akik ilyen hamar egymásra találtak.

2014. nov. 25. 22:37
 15/15 anonim ***** válasza:
14 voltam. nem bántam meg, szerettük egymást. de másoknak nem ajánlanám ilyen korán elkezdeni
2014. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!