Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy a felnőttko...

Miért van az, hogy a felnőttkort megélt férfiak harmada szüzen hal meg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 17. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hol találtál erről statisztikát. Egyébként ehhez nagy erkölcscsősznek kell lenni, mert ha más megoldás nincs, egy prosti még a legnagyobb lúzer pénzét is elfogadja.
2014. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Mutass forrást a statisztikádhoz anélkül csak egy troll maradsz.
2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem lehet valós statisztika...
2014. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. Ebben a kategóriában a troll nem ott kezdődik, hogy nem tudja tudományosan alátámasztani az érvét. ha azt vesszük, ez itt egy teljesen kulturáltan, normálisan, helyesírási hiba nélkül megfogalmazott kérdés, ami ritka már errefele, és meg kell becsülni. Ami trollság, az ennek pont az ellenkezője.
2014. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a természetes kiválasztódás, a szelekció...
2014. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az aggszűz férfiak, akiket én ismerek mindegyike "ketyós", súlyos személyiségzavaros, vagy oxigénhiénnyal született. De talán ha 3mal találkoztam egész életemben, szóval a harmadot erős túlzásnak érzem, talán rossz környezetben élsz (bár lehet, h neked pont ez való).

Azért leírom, h örüljön a szád: Azért mert a nők felszínes ringyók egetverően magas elvárásokkal.

Erre vártál, nem? Jó éjszakát:*

2014. nov. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!