Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek meg fogja érteni...

Szerintetek meg fogja érteni a barátom?

Figyelt kérdés
4 év van közöttünk, én 15 vagyok, ő 19. Azt veszem észre, hogy mostanában egyre jobban be van indulva, már vetköztetne meg minden. Meg akarom neki mondani hogy én még várni akarok egy kicsit. Hogyan mondjam meg és szerintetek meg fogja érteni ?

2014. nov. 8. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
hogyha nem csak a szexért van veled hanem szeret akkor meg fogja érteni..szóval csak mondd el
2014. nov. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így ahogy ide írtad.

De pár észrevételem az ügyben.

- ilyenkor 4 év nagyon sokat számít. Egy 19 éves férfi valahol jogosan gondolja, hogy a párkapcsolathoz hozzá tartozik a szex is.

- Neki meg kell értenie, hogy 19 éves fejjel gyakorlatilag egy gyereklánnyal jár. Köztetek nem négy év van valójában hanem két korosztály vagytok. (gyerek és fiatal felnőtt)

- Neked ez szerinted korai, így ez szakadék. Neked is értened kell, hogy neki ez miért igénye.


Magyarul a történet nem arról szól, hogy ő várjon mert szeret (álságos duma, hogy ha szeret vár, ez visszaélés az érzéseivel) és neki meg nem érv, hogy a szex a párkapcsolat része mert az most a részéről lenne visszaélés feléd.


Gyerek-fiatal felnőtt ez a törés része.

Értelmes kompromisszumot keressetek. Pl: petting!

(az amúgy is alap kellene legyen mielőtt durrbele szex)

2014. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Persze tudom, h 19 évesen nemszivesen várna, ezért tettem fel a kérdést.
2014. nov. 8. 21:34
 4/4 anonim válasza:
Szerintem is a pettinggel kellene kezdeni, először kézzel felfedezni egymást, aztán talán szájjal is. Így szűz is maradsz még, de adsz is, és kapsz is valamit.
2014. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!