Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » S. O. S 40 napja késik :-O...

S. O. S 40 napja késik :-O Lehetséges h terhes vagyok? Többi lent.

Figyelt kérdés
Rendszertelen a ciklusom, volt màr rá pl, h kb ennyit késett. 2hete veszìtettem el a szűzességem( hasznàltunk óvszert), előtte meg petting volt. 2 db terhességi tesztet is megcsinàltam(reggel az első vìzelettel), 5 majd 10napra az együttlét utàn,mind2 negativ lett. Amúgy a menstruàció késését kivéve semmilyen màs tergességre utaló jelet nem észleltem. Jah, dokihoz csak 1hét múlva kaptam időpontot.

2014. nov. 5. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tesztet legelőbb két hétnél lehet amennyire tudom.
2014. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
kesik a postas vagy wtf
2014. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem elég érthető volt a kérdés, ha figyelmesen elolvasod az alatta lévő szöveget és elmúltàl 12éves akkor magadtól is rájössz, h nem a postàs késik.Légyszi hasznos vàlaszokat ìrjatok. :-)
2014. nov. 5. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van, tök feleslegesen csináltad a teszteket, mert az aktus után minimum 14 napnak el kell telnie, hogy megbízható eredményt kapj. Egyébként meg ha szexelni elég nagy vagy, ahhoz miért nem vagy az, hogy a rendszertelen menstruációddal és a hónapnyi kimaradásokkal nőgyógyászhoz fordulj???
2014. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A teszten azt ìrta, h màr 5nap utàn is kimutatja. Amúgy volt ezzel kb 3hónappal ezelőtt nőgyógyásznál, s azt mondta, h akk menjek vissza ezzel a problémàmmal mikor elkezdek nemi életet élni. Amúgy 18éves vagyok.
2014. nov. 5. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj meg, mert ha a tesztek negatívak, akkor valószínűleg minden okés.
2014. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én ismerek olyan nőt, akinek 3-4 hónapig nincs menzesze, aztán fél hónapon át vérzik.


A ciklust befolyásolja gyógyszer, stressz, lelkiállapot, kb minden kis sz*r. Ha rá stresszelsz, akkor csak rosszabb lesz. várd ki a doktort.


Legjobb esetben nincs semmi, bár nincs tökéletes fogamzásgátlás nem létezik, de művészet kell ahhoz az 1%-hoz első alkalomra.

2014. nov. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"A teszten azt ìrta, h màr 5nap utàn is kimutatja."


Szerintem érdemes lenne újra elolvasnod figyelmesen, hogy mit írtak a használati utasításban, mihez képes 5 napra.


A fogantás lehetséges időppontjához képes 5 napra kizárt, akkor még vérvételből sem lenne kimutatható a HCG hormon (amit az otthoni tesztek vizeletből mutatnak ki), mert még NEM is termelődik, mivel a beágyazódás sem kezdődött meg olyankor. Szóval képtelenség, valamit félreérthettél.


A kimaradt menstruáció várható időpontjához képes 5 napra meg már többnyire egyértelműen kimutatják a tesztek.

2014. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, képest, csak gond van a t billentyűmmel. :-)
2014. nov. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Vagy ez akár ciszta miatt is lehet?
2014. nov. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!