Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérlek magyarázzátok el,...

Kérlek magyarázzátok el, hogyan csináljam? :D

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, és szóba jött a petting, és ezen a hétvégén biztos sor kerül rá. Az a problémám, hogy én még soha nem csináltam ilyet, kérlek magyarázzátok meg, hogy mit is kell tenni pontosan, hogyan jobb neki?mivelhogy ő már egy kicsit tapasztaltabb, és félek, hogy valamit rosszul csinálok.

16/L


2010. jan. 26. 13:14
 1/4 anonim válasza:
100%
Mindenkinek mások az elvárásai, a legjobb dolog amit tehetsz, ha a pároddal megbeszéled a dolgot előtte, és nem lesz semmi gond! Pláne ha tapasztaltabb! És ne csinélj olyat ami neked elsőre nem tetszik! Ez alapoza meg egész életedre a szexuális életed!!!Tényleg beszéljétek meg hogy neki mi lenne a jó és neked! sok sikert!!!:D
2010. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

ezt nehéz elmagyarázni, mert ez magától jönni fog (majd meglátod;)).


néhány tanács:


- kezdjétek csókolózással

- simogasd őt ahol csak akarod (igen ott is!)

- csókolgasd ahol szeretnéd

- miközben csókolózol vele simogasd a farkát

- hagyd hogy ő is puszilgasson, simogasson ahol csak akar


hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én véleményem szerint, ha már felmerül ilyen kérdés hogy " mit csináljak " .. lehet, hogy talán inkább még semmit .. :)
2010. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kérd meg, hogy feküdjön hanyatt. valami sállal kösd ki az ágyhoz a kezét. határozott mozdulattal huzd le a gatyáját és vedd a szádba a farkát.
2010. máj. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!