Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerencsésnek mondhatom magam...

Szerencsésnek mondhatom magam hogy 29 éves koromig megőriztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
29 férfi vagyok és még szűz. Szerintem ez nagyon nehéz dolog, amikor vágyak, ösztönök vannak és jobbnál jobb nők vannak országunkban. Így nem vagyok mindennapi fiú szerintem, mert a legtöbb fiú már 20 éves kora előtt elveszíti, szóval egy kincs egy ritkaság vagyok :)
2014. okt. 20. 19:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8. Akkor most aztán hú de boldog lenne, ha élt volna a lehetőséggel. Elmondhatná: Igen, megcsináltam!!! Elvesztettem!!! Közben meg nincs kapcsolata. Na, az lenne az érdekes, és az a barom, aki így csinálja - a Te szavaiddal élve. :)
2014. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9. Már miért lenne gázos? Indoklás?
2014. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Persze önmagát értéknek tartja mind, és sokan erősítik a tévképzetét, de attól még nincs úgy."


Nem tudom miről beszélsz, de nem csak önmagam tartom értéknek, hanem az a rengeteg jó nő is aki ezért akarna engem, ezek olyan nők, amiket szerintem te csak címlapokon láttál :)

2014. okt. 20. 19:34
 14/22 anonim ***** válasza:
Remélem, jól szórakozol a kamu kérdéseddel. :-)
2014. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencsés vagy én csinos nő vagyok, de már elegem van a kanos majmokból, minden fiú sablon szexelgetni akar mindenhogy, végre egy egyéniség, végre más pasi az átlag, szerintem kincs vagy és őrizd meg annak, aki megérdemli :) 25L
2014. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

9. vagyok megint.

ha annyira el vagy telve magadtól, miért nem sikerült még beakasztani senkinek?

Indoklás az előző irományra:

Természetellenes is, hiszen az emberek eleve azzal az ösztönnel születnek hogy szaporodni akarnak minél hamarabb.

Ráadásul ha stabil kapcsolatot nem sikerült kiépíteni ennyi idősen sem, az már fura, nem?

2014. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ne is hallgass az irigykedő ösztönlényekre, mi csináljuk jól, csak az a nő kaphat meg minket, aki kiérdemli a figyelmünket, szép napot ! 24F szűz
2014. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én is 30 éves szűz vagyok, és nem kincsnek tartom magam, hanem egy lúzernak. Ilyet sem láttam még, hogy valaki olyanra veri magát, amit más szégyenként él meg. Meddig szándékozod magad tartogatni a címlaplányoknak? 50 éves korodig? Akkor leszel még csak igazi kincs, mikor már fel sem áll. :)
2014. okt. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

16.! EZ nézőpont kérdése.

Miért is kellett volna, hogy be akarja akasztani valakinek? A te szavaiddal élve. Szóval aki már beakasztotta valakinek, az már valami, aki meg nem, az meg nehogy már értékes embernek tartsa magát. Még szerencse, hogy nem te mondod meg, kinek lehet egészséges önértékelése, kinek nem.

Az állatok is azzal az ösztönnel születnek, hogy szaporodni akarnak. Tényleg vannak emberek, akik szinte az utcán végzik a szaporodási igényüket, mint pl. a macskák. Nézd meg a kérdéseket, hányan szeretnék utcán a nyilvánosság előtt kipróbálni. Igaz, ahogy mondod, ilyen ösztönökkel születünk, akkor már csináljuk is, hiszen ebből a szempontból nem is különbözik az ember az állattól.

"Ráadásul ha stabil kapcsolatot nem sikerült kiépíteni ennyi idősen sem, az már fura, nem?"

Most mennyivel jobb az, ha valaki húszévesen kiépít "stabil" kapcsolatot, legfőképp azért, mert nem bír az ösztöneivel. Talál valakit, akivel egész jól megvannak, megértik egymást, tetszenek egymást, jó a szex, és azt hiszik, hogy ez minden. De nem minden, mert 25 évesen vége a "stabil" kapcsolatnak. Akkor ott van a statisztika, hány házasság végződik válással? Igazából nagyon kevés ember van, akik huszonévesen stabil kapcsolatot találnak és abban életük végéig megmaradnak (mert szerintem ez lenne a normális, bár lehet, hogy ezzel nem értesz egyet, ez más kérdés). Most akkor a kérdező esetében mi az, ami nem normális?

Egyébként engem is 30 éves korom fölött kezdtek a nők észrevenni, előtte nem nagyon, és én is 30 éves korom fölött kezdtem el jobban férfinek érezni magam. Akkor ennyivel a te mércéd szerint én sem lennék normális, bár semmit nem tudsz rólam, de ez alapján már leírnál, hogy milyen vagyok, attól függetlenül, hogy milyen lesz majd a kapcsolatom és milyen családapa leszek.

Érdekesek a mércéid, meg általában sok ember mércéje, akik csak azt hallották valahol, hogy jujuj, el kell veszteni, különben lúzer leszek, és ennyi az egész, amire szegények önértékelése épül - tévesen.


18.! Sajnálom, hogy ezalapján teljesen elítéled magad és a többi tulajdonságod értéke már nem is érdekel.

2014. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18. vagyok. Értékelek magamban más tulajdonságokat, de a képtelenségem egy nő megszerzésére és megtartására nem éppen az, amire büszke lennék. Pontosan tudom, hogy azért vagyok szűz, mert balfék voltam. Ezen most változtatok. Nem fogok nyavalyogni meg sajnáltatni magam. Csak én tehetek róla, senki más.

Fél éve dolgozok a külsőmön, ami szoros összefüggésben van az önbizalommal. Még fél év biztosan kell, mire valamilyen szinte elégedett leszek magammal, de már most sokkal jobban érzem magam, emelt fővel végig tudok menni az utcán, mert végre hiszek magamban. 30 év kellett ahhoz, hogy ide eljussak, ez a gáz.

2014. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!