Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 35 éves koromig nem voltam...

Ha 35 éves koromig nem voltam nővel, örökre szüz maradok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valami kövér hülyeséget akartam ide trollkodni, de a 8-as válasz mindent visz. :D

Ekkora állatságot mondani, ez tipikusan olyan, hogy eszedbe jut az utcán és röhögsz magadban, mint egy gyökér.

Kérdező, te csak simán szánalmas vagy. Menj prostihoz, oda való vagy.

2014. okt. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát, lassan már nem mész sokra a hátralévő idővel, nem? :( 50-60 éves kor fölött, ha feláll még, nagyjából már csak a házastársukkal szoktak nemi életet élni az emberek. De azért a társkeresőkön ma már elég népes réteget képeznek a nyugdíjasok. :)

Visszatérve a 35 évhez... Még semmi sem biztos. Attól függ, mennyire vagy egy rakás szerencsétlenség. De 35 évesen én sem fogom tudni, hol ismerkedjek :( És nekem is közeleg az a kor...

28f

2014. nov. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha csoda történik és a lányok nem taszítják ki a szűz férfiakat, akkor még én is megtalálhatom és megtarthatom az első lányt, aki belém szeret. 26/F
2015. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ennyi idős leszek lassan, mint a kérdező, és ugyanebben a reménytelen helyzetben vagyok.
2015. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!