Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha 35 éves koromig nem voltam...

Ha 35 éves koromig nem voltam nővel, örökre szüz maradok?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
bármikor elmehetsz prostihoz, szóval ne ezen idegeskedj
2014. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Tisztelem a kitartásod, de szerintem menj el egy prostihoz, hátha csak egy kezdő löket kellene :)
2014. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 16:29

A prostikat ellenzik az itteniek,nem?

Főleg a magukat "rendes lánynak" nevezőket.

2014. okt. 12. 16:34
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide, hogy az itteniek mit elleneznek?
2014. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Soha nem fog kiderülni hogy prostinál voltál :D ha kivéve nem terjeszted mindenkinek hogy oda mész :D
2014. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, a "rendes lányok" téged is eléggé elleneznek, ha 35 éves korodig nem jöttek össze veled, úgyhogy nem értem, hogy miért adnál a véleményükre, vagy miért próbálnál bevágódni náluk.
2014. okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Örökre nem, ugyanis te sem vagy halhatatlan.
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
# 7 miért, hullamosás közben szerinted majd leszopják?
2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Meg van az esélye hogy egy napon elveszíted a szüzességed, persze rajtad múlik és a hozzáállásodon. Ahhoz hogy elveszítsd először is az okát kell ismerned aztán megtenned a hozzá vezető út lépéseit. Én szívesen segítek, de nem tudok rólad semmi infót így nehéz akármit is kijelenteni. Sajnos én is még szűz vagyok ám fiatalabb mint te. De bele nem törődtem az állapotomba és soha nem is fogok, tenni fogok ellene amit csak tudok.
2014. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én meg voltam több nagyon szép prostival is, de rájöttem, hogy a szex nem elég. nekem komoly kapcsolat kell. gondolom neked sem lenne elég egy d gás, hanem komoly kapcsolatra is vágysz. szerelemre. úgyhogy én már nem vagyok szűz, de mivel még nem volt komoly kapcsolatom, nincs nagy különbség köztünk. 22 voltam amikor elveszítettem a szüzességem. most 30 vagyok.

csak azért írtam le ezt, mert szerintem az a kérdés, hogy lesz e valaha barátnőd? vagy nekem.

2014. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!